Haber Detayı
22 Ocak 2015 - Perşembe 13:47
 
Ülkü Ocaklarından Uyuşturucuya hayır kampanyası!
Adana Ülkü Ocakları Sarıçam İlçe Başkanlığı, Sarıçam’da artan uyuşturucu kullanımının önüne geçmek için çalışmalarına hız verdi.
Yaşam Haberi
Ülkü Ocaklarından Uyuşturucuya hayır kampanyası!

Sarıçam Belediye Başkanı Bilal Uludağ’ın ve Sarıçam Kent Konseyi  Başkanı Yusuf Özer’in maddi manevi desteğini alan Sarıçam Ocak Başkanı Kerem Kurt, bastırdığı afiş ve dergilerle Sarıçam’da yaşayan aileleri bilinçlendiriyor.

Sarıçam Belediye Başkanı Bilal Uludağ ve Sarıçam Kent Konseyi Başkanı Yusuf Özer ile  ilçedeki esnafları gezen Başkan Kurt, tamamen bilimsel bir çalışma olan dergileri ailelere dağıtarak uyuşturu ve madde bağımlılığı hakkında bilgi verdi.

Madde Bağımlılığı İlkokul Sevisine İndi

Art niyetli insanların çocukları ve gençleri uyuşturucu illetinin içine çekmek için İlkokulların ve liselerin  önlerinde zehirlemek amacıyla beklediklerini ifadede eden Sarıçam Ocak Başkanı Kerem Kurt; ‘’ Sarıçam Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı olarak ilçemizde uyuşturucu istemiyoruz. Bu illetin önüne geçmek için elimizden ne geliyorsa onu yapacağız. En büyük görevin ailelere düştüğünü bildiğimiz için bölge esnaflarımızı ve aileleri geziyoruz. Ailelere, uyuşturucu kullanan kişinin davranışlarını, uyuşturucuya hangi sebeplerle yöneldiklerini, bu illetin önüne nasıl geçileceğini anlatıyoruz’’dedi.

Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı Adana Temizlik Şirketleri