Haber Detayı
07 Ekim 2020 - Çarşamba 10:48
 
Ülkücü İş Adamı Kutlu'dan MHP'ye önemli ziyaret...
Gündem Haberi
Ülkücü İş Adamı Kutlu'dan MHP'ye önemli ziyaret...

Adana'nın tanınmış iş insanlarından Menderes Kutlu, geçtiğimiz haftalarda yapılan MHP il kongresinde İl Başkanı seçilen Bünyemin Avcı'ya hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Kutlu, "Bu görevi layıkıyla yaptığınızı biliyoruz ve bundan sonra aynı devam edeceğinize inancımız tam" diye konuştu. 

Milliyetçi Hareket Partisi Adana İl Başkanı Bünyamin Avcı, bugün Menderes Kutlu, Güner Gök ve bir grup partili tarafından ziyaret edildi.Ziyarette Menderes Kutlu, Güner Gök, Gökhan Tupa, MHP genel kurul delegesi Vakkas Kutlu ve Ertan Aşrak başta olmak üzere birçok partiliyi makamında kabul etti. 

İl Başkan Yardımcısı Mahir Şafak’ın da hazır bulunduğu ziyarette Menderes Kutlu, Başkan Avcı’ya görevinde başarılar diledi.

 


KAZANAN MHP OLDU 


Hayırlı olsun ziyaretinde MHP İl Başkanı Bünyamin Avcı'ya başarılar dileyen İş insanı Menderes Kutlu, "Büyük coşkuyla yapılan kongrede birlik ve beraberlik havası salonda hissedildi. Partimize yakışan bir havada seçim yaşandı, kazanan Milliyetçi Hareketin ruhu olmuştur. Başkan Avcı, bundan önceki dönemde partimize hizzmet ettiyse bundan sonraki dönem de başarılı bir şekilde hizmet edeceğinden hiç bir şüphemiz yok. Tüm Türkiye'de olduğu gibi Adana'da da partimizin bayrağını en üst seviyelerde dalgalandıracağımıza kimsenin şüphesi olmasın. Bir dahaki dönem yapılacak yerel seçimlerde hedefimiz önce Büyükşehir ve tüm ilçeleri kazanmaktır" diye konuştu.

 


LİDERİMİZİN İZİNDEYİZ 


Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Bünyamin Avcı, "Bu kongrede kaybeden olmamıştır. Kazanan MHP olmuştur. Yaptığımız kongrede görüldü ki kenetlendiğimiz zaman başaramayacağımız iş yoktur. Liderimizin izinde, Milliyetçi Hareketin emrinde tek derdimiz vatanımıza, milletimize hizmettir. Güçlü kadrolarımızla Adana'da bütün belediyeleri kazanarak MHP'nin hizmet bayrağını dikmenin hedefindeyiz" dedi. 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Ülkücü, İş, Adamı, Kutlu'dan, MHP'ye, önemli, ziyaret..., ,
Yorumlar
Haber Yazılımı Adana Temizlik Şirketleri