Haber Detayı
07 Şubat 2015 - Cumartesi 01:06
 
Ülkücü işçilerden muhteşem gece!
Ülkücü İşçiler Derneği Adana İl Başkanlığı Birlik ve beraberlik moral gecesi düzenledi.
Gündem Haberi
Ülkücü işçilerden muhteşem gece!

Ülkücü İşçiler Derneği Adana İl Başkanlığı tarafından birlik ve beraberlik moral gecesi düzenlendi. Adana Büyükşehir Belediyesi Tiyatro Salonunda düzenlenen birlik ve moral gecesinde Stand- Up Showları ile Yunus Yuva,Şiirleri ile Burak Ballı, Şarkı ve Türküleri ile Grup Göktürk’ler izleyicilere keyifli, heyecanlı, coşkulu anlar yaşattı.

EKSİKLERİMİZİ DAYANIŞMA RUHU İLE GİDERECEĞİZ”

Ülkücü İşçiler Derneği Adana İl Başkanı Fatih Attar, Ülkücü İşçiler Derneği Adana İl Başkan Yardımcısı Serdar Tekin ve Yönetim Kurulu Üyelerinin birlikte organize ederek düzenlediği birlik ve beraberlik moral gecesinde konuşan Ülkücü İşçiler Derneği Adana İl Başkanı Fatih Attar, “Dernekler, sivil toplum kuruluşlarının ilk basamağıdır. Birlikteliği, dayanışmayı, yardımlaşmayı, ortaya çıkararak yaşatmayı ve geliştirmeyi amaçlar.Güzel şeyler yapmak, güzel şeylere vesile olmak ve insanların gönlünde yer tutmak, birlikteliği sağlamak esas başarı budur.Birlik ve beraberlik anlayışı içerisinde devam eden faaliyetlerimizde mutlaka eksiklerimiz vardır. Bu eksiklerimizi birlik ve beraberlik ruhu ve dayanışma ile, Bu konuların üstesinden geleceğimizi ifade etmek isterim.” Dedi.

ÜLKÜC İŞÇİLER TEK VÜCUT OLMALI”

Emeği ve şerefli alın teri ile yaşayan işçilere seslenen Fatih Attar, işçilerin iki hedefi olması gerektiğini belirterek , “Bütün işçi arkadaşlarımın eşitlik, adalet, insan hakları esaslarına dayalı olarak huzurlu ve mutlu bir yaşama kavuşması bütün işçilerin bundan sonra Ülkücü İşçiler Derneği çatısı altında bir araya gelerek emeklerinin hakkını savunacak şeklinde işbirliği kurmalarına yeni bir adım atmaları ve yeni bir yol açmalarıdır. Bütün vatansever işçiler birbirlerini kucaklayarak, el ele verip birleşmelidir.” Diye konuştu.

HER ŞEYE RAĞMEN MİLLİYETÇİLER BİRLEŞMELİ”

Türk Milletinin beklediği hizmetin ancak birlik ve bütünlük içerisinde sağlanabileceğine dikkat çeken Fatih Attar, “Kırgınlıklar, dargınlıklar, yanlışlıklar, hatalar bir kenara bırakılarak her şeye rağmen bütün milliyetçiler birleşmelidir. Kalpler sevgiyle, aşkla yıkanıp doldurulmalı ve herşeye rağmen devlete ve millete hizmet ülküsüyle birbirleriyle kucaklaşmalıdırlar. Ne mutlu türküm diyene.” Şeklinde konuştu.

ÜLKÜCÜ TABANIN KATILIMINA RAĞMEN ÜST DÜZEY YÖNETİCİLER GECEYE KATILMADI

Ülkücü tabanın birlik ve beraberlik moral gecesine katılmasına rağmen üst düzey yöneticilerin geceye katılmaması dikkat çekti. Birlik ve beraberlik moral gecesine ; Ülkücü İşçiler Derneği Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Tuncay Şaş, Ülkücü İşçiler Derneği Akdeniz Bölgesi Başkanı Doğukan Pusat Söğüt, Karaisalı Belediye Başkanı Sadettin Aslan, Adana Büyükşehir Belediye Spor As Başkanı Şehmus Uçar, MHP Yüreğir İlçe Başkanı Yıldıray Şener, Çukurova Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Bölüm Başkan Yardımcısı Yard.Doç.Dr. Hakkı Çiftçi, Gazeteci Lütfü Yıldız başta olmak üzere çok sayıda davetli katıldı.

Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı Adana Temizlik Şirketleri