Haber Detayı
21 Eylül 2018 - Cuma 11:34
 
Vali Demirtaş Ahilik haftasını esnaf başkanlarıyla kapadı
Gündem Haberi
Vali Demirtaş Ahilik haftasını esnaf başkanlarıyla kapadı

ADANA'DA 11.AHİLİK HAFTASI KUTLAMALARI SONA ERDİ…

Türkiye genelinde bu yıl 31'incisi, Adana'da ise 11'incisi düzenlenen Ahilik Haftası ve Esnaf Bayramı Kutlamaları sona erdi. 
Adana İl Kutlama Komitesi'nce hazırlanan esnaflarla istişare kahvaltısında, Adana Valisi Mahmut Demirtaş, Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, Vali Yardımcısı Mehmet Sağmen, Adana Ticaret Odası Başkanı Atilla Menevşe, ESOB Başkanı Nihat Sözütek,1.Bölge ESKKK Birlik Başkanı Muhammet Yalçın, Adana ESOB Başkan Vekilleri Mustafa Göktaş ve Kenan Yılmaz, Türkiye Terziler Federasyonu ve Adana Terziler Esnaf Odası Başkanı Sinan Turhan, Türkiye Ağaç İşleri Federasyonu Başkan Yardımcısı ve Adana Mobilyacılar Esnaf Odası Başkanı Yalçın Avcı, Ticaret İl Müdürü Adnan Ekiz, Birlik Yönetim Kurulu Üyeleri, Esnaf Odası Başkanları, Yılın Ahisi Dehri Noyaner , çok sayıda esnaf ve sanatkar odası yönetim kurulu üyesi ve esnaflar ile biraraya gelerek 11.Ahilik Haftası'nın değerlendirmesini yaptılar.

Vali Demirtaş, 11.Ahilik Haftası'na emeği geçen İl Tertip Komitesi Üyeleri'ne ayrı ayrı teşekkür ederken, bir dahaki seneye çok daha iyi olması için gereken çalışmaların şimdiden yapılmasını istedi. Vali Demirtaş, ayrılırken kahvaltıya katılan protokol mensupları ve oda başkanları ile toplu fotoğraf çektirip, tokalaşırken, Başkan Sözütek ve İl Kutlama Komitesi tarafından teşekkür edilerek uğurlandı.

Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü de, Vali Demirtaş'ı uğurladıktan sonra esnaflar ile bir süre sohbet ederek güncel meseleleri hakkında bilgi aldı, çözüme destek sözü vererek uğurlandı. Birlik Başkanı Sözütek de, Vali Yardımcısı Sağmen ve Ticaret İl Müdürü Adnan Ekiz'e, esnafa özel etkinlikte gösterdikleri çaba ve çalışmalardan dolayı teşkilatı adına teşekkür etti.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Vali, Demirtaş, Ahilik, haftasını, esnaf, başkanlarıyla, kapadı,
Yorumlar
Haber Yazılımı Adana Temizlik Şirketleri