Haber Detayı
24 Aralık 2017 - Pazar 18:59
 
Vali Demirtaş'ın eşi yetimleri yalnız bırakmadı...
Yaşam Haberi
Vali Demirtaş'ın eşi yetimleri yalnız bırakmadı...

Vali Mahmut Demirtaş’ın Eşi Hanımefendi Beyhan Demirtaş, Ülfet Eğitim ve Yardımlaşma Derneği ve İyilik- Der Adana Temsilciliği’nce ortaklaşa düzenlenen “yetim çocuklara kışlık kıyafet yardımı ve yemek ikramı” etkinliğine katıldı. 
Ülfet Derneği Hizmet Binasında gerçekleştirilen etkinliğe, Hanımefendi Beyhan Demirtaş’ın yanı sıra Ülfet Derneği Başkanı Gazi Kılıçparlar, Adana İyilik-Der Temsilcisi Hacer Altundağ, çeşitli sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri, davetliler katıldı.
Hanımefendi Beyhan Demirtaş, etkinliğin açılışta yaptığı konuşmada, böylesine anlamlı bir etkinliğin düzenlenmesinden ve yetim çocuklara şefkat ve yardım elinin uzatılmasından dolayı Ülfet Derneği Başkanı Gazi Kılıçparlar ile Adana İyilik-Der Temsilcisi Hacer Altundağ’ın şahsında tüm hayırseverlere teşekkür etti.


Muhtaç, dezavantajlı ve ihtiyaç sahibi olanlara yardım elini uzatmanın, onların daima yanlarında olmanın insani ve vicdani bir sorumluluk olduğuna dikkat çeken hanımefendi Beyhan Demirtaş, bu tür anlamlı etkinliklerin daima desteklemeye devam edeceklerini söyledi ve emeği geçenlere teşekkür etti.
Ülfet Derneği Başkanı Gazi Kılıçparlar ile Adana İyilik-Der Temsilcisi Hacer Altundağ’ın, gerçekleştirilen faaliyetler hakkında çeşitli bilgiler verdiği etkinlik, Hanımefendi Beyhan Demirtaş’ın, maddi durumu iyi olmayan ailelere mensup yetim çocuklarını severek hatıra fotoğrafı çektirmesi ve çocuklara yemek ikramıyla son buldu.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Vali, Demirtaş'ın, eşi, yetimleri, yalnız, bırakmadı...,
Yorumlar
Haber Yazılımı Adana Temizlik Şirketleri