Haber Detayı
07 Haziran 2017 - Çarşamba 12:36
 
Varlı'dan BOTAŞ çağrısı...!
Siyaset Haberi
Varlı'dan BOTAŞ çağrısı...!

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Merkez Yönetim Kurulu (MYK) Üyesi Adana Milletvekili Muharrem Varlı, Botaş Spor’un Ankara’ya taşınma kararına ilişkin “Botaş Spor’un Ankara’ya taşınmasını gerektirecek haklı bir neden yoktur. Bu kararda Botaş Spor’un yararı da olmayacaktır.” çıkışı yaptı.

KARAR, ADANALILARI DERİNDEN ÜZDÜ

MHP’li Muharrem Varlı, Kadınlar Basketbol Ligi’nde oynayan Botaş Spor’un maçlarını Ankara’da yapma kararı almasıyla ilgili yaptığı açıklamada “Botaş Spor, yıllarca Adana’mızı temsil etmiş, birçok kez yurt içinde ve yurt dışında elde ettiği başarılı sonuçlarla göğsümüzü kabartmış, Kadınlar Basketbol Ligi’nde oynayan güzide bir takımımızdır. Botaş Spor’un Ankara’ya taşınma kararı, Adanalı sporseverlerimiz başta olmak üzere tüm Adanalı hemşehrilerimizi derinden üzmüştür.” dedi.

HAKLI BİR NEDENLERİ YOK

MHP MYK Üyesi Adana Milletvekili Muharrem Varlı “Kararı doğru bulmuyoruz. Botaş Spor’un Ankara’ya taşınmasını gerektirecek haklı bir neden yoktur. Bu kararda Botaş Spor’un yararı da olmayacaktır. Adana’mız ise maddi ve manevi yeni kayıplar yaşamış olacaktır. Bu yanlış iradeyi ortaya koyanların bir daha düşünmelerini, karardan vazgeçmelerini, Adana’nın takımını Adana’dan koparmamalarını istiyor ve bekliyoruz.” ifadesini kullandı.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Varlı'dan, BOTAŞ, çağrısı...!,
Haber Videosu
Yorumlar
Adana Temizlik Şirketleri