Haber Detayı
11 Aralık 2019 - Çarşamba 11:45
 
Yüreğir Belediyesinden ÇÖP TAKSİ uygulaması...
Gündem Haberi
Yüreğir Belediyesinden ÇÖP TAKSİ uygulaması...

Ulaşılması güç, dar sokaklardaki çöpleri toplamak için Yüreğir Belediyesi ''Çöp Taksi'' uygulamasını faaliyete geçirdi.  Küçük çöp araçları dar sokaklardaki çöpleri toplamak için kullanılacak. Çöp Taksi'ler normal çöp toplama araçlarına göre daha fonksiyonel olarak hizmet verecek. Yaklaşık 3 metreküp çöp atık depolayabilen 'Çöp Taksi' uygulaması Yüreğir'de gerçekleştirilen ilklerden biri.

 

 

Yüreğir'de temizlik çalışmalarının aksamadan devam ettiğini belirten Yüreğir Belediye Başkanı Kocaispir ''Tüm hizmetlerde ve Temizlik İşleri Müdürlüğünde verilen hizmet kalitesinin arttırılması yönünde çalışmalarımız sürüyor. Çöp taksi uygulaması ile büyük kamyonların girmesi zor olan ara sokaklara daha kolay ve süratli bir şekilde müdahale edeceğiz.

 

 

Fiziki koşulları yeterli olmayan bölgelerde kullanmak üzere 3 adet Çöp Taksimizi Yüreğir Belediyesi araç filomuza dahil ettik. Küçük araç olması bakımından daha pratik ve trafik akışını engellemeyen yapısıyla oldukça fayda sağlamakta. Çöp taksi hizmetimizin ilçemize hayırlı olmasını diliyorum” dedi. 

 

 

Yüreğirlilere her zaman en iyi hizmeti sunmak için çalıştıklarını belirten Başkan Kocaispir  ''Yeni alınan araçlarımızla araç filomuzu genişletiyoruz. Göreve başladığımız günden bu yana belediye hizmetlerinde kullanılmak üzere 20 adet aracı Devlet Malzeme Ofisi aracılığıyla araç filomuza dahil ettik. Sürekli gelişen ve büyüyen bir ilçeyiz. Hizmetlerimizi aksatmadan sürdürmeye devam edeceğiz.'' şeklinde konuştu.

Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı Adana Temizlik Şirketleri