Haber Detayı
09 Ekim 2018 - Salı 11:23
 
Yüreğir’de Ömer Topçu rüzgarı…!
Siyaset Haberi
Yüreğir’de Ömer Topçu rüzgarı…!

Yüreğir ve Adana siyasetinin duayen isimlerinden 2 dönem Yüreğir Belediye Başkanlığı görevini başarı ile yapmış olan Ömer Topçu 30 Mart 2019 seçimleri için yeniden Yüreğir’de yüksek sesle dile getirilmeye başlandı.

AK PARTİ ADAYI OLACAK MI?

Ömer Topçu’nun aslında siyasete nokta koyduğu ve ailesine vakit ayırmak için kendisini şirketlerinin ve işletmelerinin sevk ve idaresine vakfettiği konuşuluyordu. Ancak Yüreğir’de yılların geçmesine rağmen kaybolmayan binlerce kişilik Ömer Topçu tabanı bu seçimlerde Topçu’ya baskı yaparak yeniden siyasete girmesi noktasında ısrarcı oldular. Ömer Topçu AK Parti’nin kuruluşundan beridir bu partide siyaset yapan ve hiçbir zaman partisinden ayrılmayan bir isim olmasından dolayı bu seferde Yüreğir Belediye Başkanlığı için AK Parti saflarından Aday olması beklenecek…

CHP ve ÖMER TOPÇU BİRLEŞİRSE YÜREĞİR KAZANILIR!

Siyasi kulislerde Ömer Topçu’nun CHP tarafından aday gösterilmesi durumunda Yüreğir gibi AK Parti’nin kalesi durumunda olan bir bölgenin kazanılmasının kesin olduğu konuşuluyor. 24 Haziran seçimleri sonucunda Yüreğir’de CHP oylarının artması ve buna paralel olarak İYİ Parti ve HDP oylarının da ciddi artış göstermesi bütün bunların üzerine Ömer Topçu faktörünün eklenmesi bu tezi kuvvetlendiriyor.

İşte 24 HAZİRAN seçimlerinin Yüreğir sonuçları ;

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Yüreğir’de, Ömer, Topçu, rüzgarı…!,
Yorumlar
Haber Yazılımı Adana Temizlik Şirketleri