Haber Detayı
08 Şubat 2018 - Perşembe 08:23
 
Yüreğir’in cadde ve sokakları yenileniyor!
Gündem Haberi
Yüreğir’in cadde ve sokakları yenileniyor!

Yüreğir Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri yol çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. 
Yüreğir'de girilmedik mahalle ve sokak bırakmadıklarını belirten Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan, yapılan yolların karayolları standardında olduğunu belirtti.

BAHÇELİEVLERDEN SONRA HAVUTLU

Çalışmaların kesintisiz bir şekilde devam ettiğini belirten Başkan Çelikcan ''Amacımız vatandaşlarımızın hayatını kolaylaştırmaktır. Ekiplerimiz şuan Bahçelievler Mahallemizde çalışıyor. Havutlu Mahallemizde de zemin çalışmaları yapılıyor, Bahçelievler Mahallemizdeki çalışmaların ardından sırada Havutlu Mahallemiz var.”

YÜREĞİR’E 720 BİN TON SICAK ASFALT

Yüreğir’de yol sorununu büyük ölçüde çözdüklerini belirten Başkan Çelikcan “Göreve geldiğimizden bu yana yaptığımız yolların uzunluğu ilçeye 20 yılda yapılan yolun iki katını geçti. Her gün ilçenin farklı noktalarında çalışmalarımız devam ediyor. İlçemize 720 bin ton, yaklaşık 4 milyon 800 bin metrekare sıcak asfalt, 650 bin metrekare kilit parke ve 2 milyon metrekare sathi kaplama yaptık, yapmaya devam ediyoruz.

4 KOLDAN YAMA ÇALIŞMASI

Yol çalışmalarının Yüreğir'in değişik mahallelerinde bir kaç koldan devam ettiğini ifade eden Başkan Çelikcan Kaplama asfalt çalışmalarının yanı sıra 4 ekibin Yüreğir’in muhtelif bölgelerinde düzenli olarak yama çalışması yaptığını söyledi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Yüreğir’in, cadde, ve, sokakları, yenileniyor!,
Yorumlar
Haber Yazılımı Adana Temizlik Şirketleri