google-site-verification=9o-PCanu17uNkRFRXfnrpvdGm4PqEkdFSkECFs4oyw4
Haber Detayı
25 Nisan 2017 - Salı 15:02
 
Yüreğir sokaklarına kadın eli değiyor...
Yaşam Haberi
Yüreğir sokaklarına kadın eli değiyor...

Yüreğir Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü'nün kadınlardan oluşturarak kurduğu ekip ilçenin tüm sokaklarında bahar temizliği yapıyor. Kadın elinin değdiği her işin bariz bir farkının olduğunu belirten Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan "Kadınlarımızın titiz ve üstün gayretiyle Yüreğir sokakları artık çok daha temiz. Ekiplerimizi kutluyorum." dedi.
Yüreğir sokaklarının kadın elinin değmesiyle daha temiz bir çehreye kavuştuğunu belirten Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan "Baharla birlikte güzel ve sıcak havanın etkisiyle kışın eve hapsolan çocuklarımız park ve sokakta oyunlar oynamayı, vatandaşlarımızda evlerinden dışarı çıkmayı tercih ediyor. Bütün mücadelemiz, gayretimiz, çalışmalarımız vatandaşımızın daha temiz bir ortamda yaşam sürmesi adına. Çevresine, evinin önüne, işyerinin önüne sahip çıkarak, koruyarak, temiz tutarak bize destek olan bütün halkımızı, esnafımızı ve ekiplerimizi kutluyorum." şeklinde konuştu.
Çalışma hayatında bulunmaktan memnun olduklarını belirten kadınlar ise "Temizlik konusuna yabancı değiliz. Severek ve memnuniyetle yapıyoruz. Burada çalışarak evimizin geçimine katkı sağlıyoruz." dediler.

Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı Adana Temizlik Şirketleri