Haber Detayı
25 Temmuz 2019 - Perşembe 22:06
 
ZEYDAN'IN ASKİ teftiş kurulu başkanı hakkında şok ayrıntılar!
Gündem Haberi
ZEYDAN'IN ASKİ teftiş kurulu başkanı hakkında şok ayrıntılar!

MEHMET SİNAN KORALTAN RESMİ ŞİRKET ORTAĞI!

2014 Nisan'da 2015 yılının Nisan ayı döneminde FETÖ TERÖR ÖRGÜTÜNÜN BELEDİYELER İMAMI olan Erkan Karaarslan'a ait E Yöntem'in 62 belediyeyle; yine Karaarslan ile Mehmet Sinan Koraltan'a ait Muhkem adlı firmanın 8 belediyeyle; yanında çalışan Osman Çolak'a kurdurduğu Glokal adlı şirketle 6 belediyeyle; Karaarslan'ın koordinatörlüğünü üstlendiği Vizyon Yayıncılık adlı şirketle 14 belediyeyle; yine koordinatörlüğünü üstlendiği Bekad adlı şirketle 33 belediyeyle sözleşme imzaladığı anlaşıldı. ZEYDAN KARALAR tarafından ASKİ TEFTİŞ KURULU BAŞKANI olarak atanan Koraltan'ın böylelikle FETÖ TERÖR ÖRGÜTÜNÜN üst dizey isimlerinden birisi olan kişiyle resmi şirket ortaklığı olduğu ortaya çıktı.

 

 

KORALTAN İHALEYE FESAT KARIŞTIRMAKTAN YARGI ÖNÜNDE...!

ZEYDAN KARALAR tarafından ASKİ TEFTİŞ KURULU BAŞKANLIĞINA atanan Koraltan'ın AYDIN merkezli olan  ir davada KAMU KURUM VEYA KURULUŞLARININ İHALESİNE FESAT KARIŞTIRMA SUÇUNA İŞTİRAK VE AZMETTİRME suçuyla yargı önüne çıktığı ortaya çıktı. Geçmişinde MALİYE BAKANLIĞINDA üst düzey görevlerde bulunan Koraltan'ın İHALE ve konularında uzman olduğu biliniyor. Resmi şirket ortağı olan FETÖ BELEDİYELER İMAMI Erkan Karaarslan'ın AYDIN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ BAŞKAN DANIŞMANI olması ise AYDIN merkezli yapılan bir yargılamada Şüpheli olarak Koraltan'ın davaya dahil edilmesi bu ilişkiyi daha da gözler önüne seriyor.

 

İHALEYE FESAT KARIŞTIRMA ŞÜPHELİSİ KOMİSYON BAŞKANI!

Hakkında bu kadar şaibe ve soru işareti olan Koraltan'ın ASKİ TEFTİŞ KURULU BAŞKANLIĞINA getirilmesi ve ASKİ'NİN akaryakıt ihalesinnin canlı yayınında ortaya çıkan İHALE KOMİSYON BAŞKANI olması ZEYDAN KARALAR ve Adana Büyükşehir Belediyesinde yenilenen kadroların hangi güzergah üzerine oluştuğunu da büyük bir sorgulamaya açmış oluyor!

 

 

 

Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı Adana Temizlik Şirketleri