Haber Detayı
19 Haziran 2019 - Çarşamba 14:07
 
Zeydan Karalar'dan Belediye Çalışanına ZULÜM...!
Gündem Haberi
Zeydan Karalar'dan Belediye Çalışanına ZULÜM...!

Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar göreve gelir gelmez ilk konu olarak işçi çıkışlarını gündemine almıştı. 30 Haziran itibariyle 1750 kişinin fişlenerek işten çıkarılacağını ilan etmişti. 

İŞTEN ÇIKMAYANLARA MOBBİNG!

Karalar işten çıkarılma noktasında istifaları istenen Belediye personeline baskı uygulamaya devam ederken bir taraftanda özellikle Hüseyin Sözlü'ye yakınlığı olan isimleri SÜRGÜN ederek istifa etmeye zorluyor. Büyükşehir Belediyesine bağlı Dış İlişkiler Müdürlüğünde görevli Halime Büyükgüzel isimli Sözleşmeli memuru sırf Sözlü'ye yakınlığı ve Ülkücü olduğu için Tufenbeyli'deki itfaiye şubesine SÜRGÜNE yolladı. 

NEREDE KADIN HAKLARI SAVUNUCULARI ?

Kadın hakları konusunda sokak eylemleri dahil her türlü tepkiyi veren sözde Adana'nın Kadın hakları konusunda faaliyet gösteren STK'ları bu duruma kör sağır ve dilsiz bakarken Halime Büyükgüzel Tufenbeyli ilçesine günde 270 KM yol kat ederek gidip çalışmaya mahkum ediliyor. İtfaiye şubesinde bir kadının kullanacağı tuvaletin bile olmaması ve bütünüyle erkek çalışanlardan oluşması yapılan bu büyük zulmü daha aşikar bir şekilde ortaya çıkartıyor.

KONU ULUSAL GÜNDEMDE 

Zeydan Karalar'ın seçim öncesi SEVGİ KELEBEĞİ rollerini çok iyi yaptığı ve gerçek yüzünün seçim sonrası yavaş yavaş ortaya çıkması yapılan bu zulümle ortaya çıkarken, konuyu ekranlarına taşıyan Ulusal medya kanalları bu zulme kayıtsız kalmadı... 

İşte o haber;

HABERİN VİDEOSU İÇİN TIKLAYINIZ

 

Kaynak: Editör:
Haber Videosu

Web Tv'de Görüntüle

Bu videoyu yorumlamak ve paylaşmak için ayrıca tıklayın.

Yorumlar
Haber Yazılımı Adana Temizlik Şirketleri