Yazı Detayı
01 Kasım 2016 - Salı 12:42
 
Adana DURAK ve ALDIRMAZ’I mumla arar oldu!
 
 

Sayın Durak Adana’da yaklaşık 25 sene Büyük Şehir Belediye Başkanlığı yaptı.

Çeşitli siyasi partilerin çatısı altında bulunduğu başkanlık görevini problemsiz bir şekilde yürütmeyi başarmıştı ta ki en son MHP’nin adayı olarak seçimi kazanıp sonrada görevinden alınıp makamdan uzaklaştırılana kadar.

Bitmek bilmeyen bir yargılanma sürecinin ardından yerine bir başkan vekili seçilmesiyle beraber Adana’da hizmet etme anlayışı tekrardan başladı artık Adananın yeni Başkan vekili Zihni Aldırmaz seçilmişti.

Süreci takip ettiğimizde iyisiyle kötüsüyle MHP’liler olarak içimize sinmemiş olsa da bu süreç en azından Adana’da bir şeyler planlanıyor ve yapılmaya başlanıyor intibası uyandırmıştı. Birkaç örnek verecek olursak yollardaki kavşak çalışmaları ve alt yapı sorunlarından tutun asfaltlama çalışmalarına kadar her şey Adanalıya yakışır bir şekildi devam etmekteydi.

Adana’ya Adanalıya az bile dedik, yetmez bunlar dedik ve bize gerçek MHP li bozkurt bir başkan lazım dedik. Ve sonunda Hüseyin SÖZLÜ’yü Büyük Şehrin başına geceli gündüzlü seçim çalışmaları yaparak geçmesine Adanalılar olarak vesile olduk ve çok sevindik. Artık ülkücüler  yalnız değildi Başkan Sözlü vardı ve o dönemlerde sıkça duyduğumuz Sloganımız;

“BİR ŞEY DEĞİŞECEK HER ŞEY DEĞİŞECEK”Tİ.

Evet sonunda slogandaki vurgulama istenmeyen yönde gerçekleşmeye başladı ve her şey değişmeye başladı. 3 yıl olmasına rağmen Adana’ya bir çivi dahi çakılmadı.  Çividen kasıt yaylalara yol yapmaksa su götürmekse biz metropol de bir şey göremedik,  gördüğümüz tek şey Belediye çalışanları maaşlarını alamıyorlar, Ülkücüler keyfiyetle işten çıkarılıyor.  Sözlü yalakaları tarafından yapılan bu yanlışlara Sözlünün kendisinden ses çıkmıyor ha bire sosyal medyada pozlar verilerek içi boş bir kısır döngünün devamlılığını sağlıyor. “Büyük başkan Allah seni başımızdan eksik etmesin”  mesajları yağcılar tarafından verilmekte.

Şimdi vaziyet böyleyken gel birde Adananın evlatlarına soralım bakim ne diyorlar biliyor musunuz?

Gel de Durak ve Aldırmaz’ı mumla arama!

 

 
Etiketler: Adana, DURAK, ve, ALDIRMAZ’I, mumla, arar, oldu!,
Yorumlar
Adana Temizlik Şirketleri