Yazı Detayı
05 Kasım 2016 - Cumartesi 09:23
 
ALLAHTAN KORKMAZ KULDAN UTANMAZLAR
 
 

Bu güne kadar gelmiş geçmiş siyasi liderlerin arasında nefsini yenmiş ihtiraslarını bir kenara bırakabilen lafta değil icraatta lider olabilen vakti geldiğinde tüm Ülkede adından adam gibi adam diye bahsedilen lidere Devlet BAHÇELİ denir. Kaldı ki bunu anlamak için çok üstün bir zekaya sahip olmak gerekmiyor sadece vefalı namuslu birazcık insani ölçülerden yola çıkarak bakabilmek yeterli .

Bu güne kadar olmadık laflar atılmadık iftira kalmamıştır. Asılsız haberler yalan dolan gündemler hadi bunu Devlet BAHÇELİ’YE düşmanlık edebilecek iç ve dış odakların yapmasını anlıyoruz ama MHP içerisinde Ülkücülükten bahsedip kendisini her fırsatta ön plana çıkarma gayretinde olan fırsatçılara ne demeli?

Aslında denilecek tek bir şey var onlara;

ALLAHTAN KORKMAZ KULDAN UTANMAZLAR.!

Böyle bir anlayış böyle bir mantık sadece sizlerde olabilir.

Menfaatçi çıkarcı adamlardan Ülkücü olmaz, memleketin her bir tarafında lider BAHÇELİ’Yİ anlamayan kalmadı bir tek MHP içerisine yuvalanmış sözde muhalif güruh ihanetin daniskasını siz yapıyorsunuz.

15 Temmuz’dan sonra Sayın BAHÇELİ kalitesini ve asaletini size rağmen bir kez daha ortaya koydu.  Devlet adamlığı dersini tüm siyasi rakiplerine verirken azıcık ondan feyiz almak yerine sürekli dışarı kumandalı içerde ki hainlerin değirmenine su taşımakta olan bu güruh şunu anlayamıyor;

Siyaset sizin istediğiniz gibi olmuyor beklentileriniz bu Milletin menfaatine olmadığı için bir kısır döngünün içerisinde kıvranmak yerine Adam gibi Adam LİDER BAHÇELİ’YE sahiplenmenin önemini anlayamayacak kadar da basit bir şuurdasınız.

Tutarsa Meral Akşener tutmayınca Sayın BAHÇELİ’NİN etrafında parendeler atarak aslında kendisini ele veren bu oluşum günden güne kan kaybediyor bitip tükeniyor. Sözde bu muhalif olan acayip insanlara buradan sesleniyorum ne yaparsanız yapın kime hizmet ederseniz edin hangi oyunun içerisinde olursanız olun;

GÜNEŞ BALÇIKLA SIVANMAZ!

BÜTÜN OYUNLARI VE HİLELERİ BOZAN ALLAH’IN DEDİĞİ OLUR!

 
Etiketler: ALLAHTAN, KORKMAZ, KULDAN, UTANMAZLAR,
Yorumlar
Adana Temizlik Şirketleri