Yazı Detayı
02 Mart 2020 - Pazartesi 19:43
 
Biz TÜRKİYEYİZ!
Mahmut ERASLAN
 
 

Batının şeytani planları doğrultusunda halkları Müslüman olan coğrafyalarda Arap baharı adı altında başlatılan iç savaş sonrası işgal toprak ve petrol gaspı ile devam etti. Milyonlarca insan kendi vatanında mülteci konumuna düşürüldü ve hicret etmek zorunda kaldı.
Sınırımızın öte yanında bulunan Suriye diktatörü İran ve Rusya’nın kuklası zalim Esad’a karşı ayaklanan halk acımasızca bastırılmaya çalışılmış sivil halkın üzerine bombalar yağdırılmış hastaneler okullar çarşı pazar vurulmuş yüzbinlerce insan katledilmişti, zulüm hala devam ediyor.
Tam dokuz yıldır beş milyona yakın insanı ülkemizde misafir olarak ağırlıyoruz, yaşanan tüm olumsuzluklara rağmen insani yardımlarımız devam ediyor. 
Sayın Erdoğan batıya kaç yıldır onlarca kez seslenmiş ya destek verin ya da kapıları açmak zorunda kalırız demişti ve sonunda kapılar açıldı.
Esad ve İran yanlısı mezhepçiler, bir kısım solcular tam dokuz yıldır Suriyelileri neden ülkeye alıyorsunuz biz onları barındırmak bakmak zorunda değiliz diyenler Avrupa’ya gidecekler için kapılar açılınca birden bire ağız değiştirdiler. Bu bir siyasi şantajdır, insani değildir demeye başladılar.
Türkiye hiç kimseyi zorla göndermiyor gitmek isteyenlere yola açılmış, misafirlerimizden bir kısmı yola çıkmış ve geri dönmek istemiyor. Siz neden rahatsız oluyorsunuz? 
Bu “rahatsızların” itirazların temelinde Erdoğan düşmanlığı ideolojik ve mezhepçi bir yaklaşım ve önyargı var. Tam dokuz yıldır yüzbinlerce sivil insanı öldürten Esed ve onun destekçileri Rusya ve İran’a tek bir kelime söz söylemeyenlere soralım? 
Avrupa’ya gitmek isteyenlere kapıları açmak mı suç yoksa Yunanistan’ın kapıları kapatması kapıyı zorlayanlara şiddet uygulaması mı suçtur?
ABD Rusya ve İran’ın kaypaklığı, batının ikiyüzlülüğü, Arap yönetimlerinin suskunluğu karşısında denge kurmaya çalışan ülke Türkiye’dir. Batı ve Arap yöneticiler yan gelip yatarken ülkemiz içerisinde ve sınır ötesinde milyonlarca insana yardım eden yaraları saran ülke yine Türkiye’dir.
Türkiye’ye bedel ödetilmek isteniliyor diz çöktürülmek isteniyor.
 Ordumuza yapılan saldırıda 33 askerimiz şehit olmuş yüzlercesi yaralanmıştır saldırıyı düzenleyen ve destekçileri bellidir. Mazlum halkları yurtlarından eden Suriye toprakları ve petrollerini gasp eden ABD Rusya ve İran’ı bir kenara bırakıp Türkiye’yi suçlamak adalet ve dürüstlük değildir. Şehitlerimize gazilerimize onları doğuran Anadolu kadınlarına saygısızlıktır ihanettir.
Unuttuk mu? Sınırımızın hemen ötesinde kurdurulmak istenilen terör devleti çabalarını…
On binlerce TIR silah ve mühimmat yığınaklarını…
İran Emperyalizmi projesi 'Şii hilali', Yahudilerin Arz-ı Mev’ud şeklinde tesmiye ettikleri, kendilerince kutsal bir idealin yol taşlarını azar azar döşeme çabalarını…
Terör devletine karşı savunma amaçlı sınırı geçen Türkiye ordusu Suriye’de halk tarafından sevinç gösterileri ile karşılandı. Bölgede vahşice paylaşımların yapıldığı insanlığın dibe vurduğu bir ortamda Türkiye ilkeli insani ve ahlaki duruşu olan tek ülkedir.
Herkesin niyeti ve gerçek yüzü ortaya çıkmaya başlamış halkımızda tüm olup bitenleri görmektedir.
Kendi halkına ve siyasi iradeye karşı, ipleri batının elinde olan darbeci maşaların yerini, siyasi iradenin emrinde halkına hizmet düşmana karşı mücadele eden paşalar almıştır. Geçmişte yapılan yanlışları bahane ederek bu günün doğrularına karşı çıkılmamalıdır.
Ülkemize göz dikmiş kafirler ve onların kuklalarına karşı tavır duruş birlik ve beraberlik zamanıdır. Türk Kürt Laz Çerkez biz hep birlikte Türkiye’yiz.

 
Etiketler: Biz, TÜRKİYEYİZ!,
Yorumlar
Haber Yazılımı Adana Temizlik Şirketleri