Yazı Detayı
24 Ocak 2017 - Salı 18:36
 
Çalmadan oynayan sözde Ülkücüler!
 
 

Bu günlerde siyasetin artık günden güne hareketlendiğini görmekteyiz. Önümüzde ki dönemde yapılacak olan Referandum için hazırlık yapan mevcut hükümet ve diğer siyasi partiler artık sahaya inmeye hazırlanıyorlar.

Bu süreçte Türk Milleti kendi kararını sandıkta EVET ya da HAYIR diyerek belirtmiş olacak. Siyasilere bu süreçte çok iş düşmekte Milleti yönlendirebilmek için var güçleriyle mücadele etmek zorundalar. Ancak bu mücadele yalan dolan iftira atanda  olacak,  gerçekten bu Milleti içinde bulunduğu durumu iyi analiz ederek Milletin karar almasındaki süreci belirginleştirecek bir takım açıklamalar yaparak ikna edecek olanlarda olacak.

Bu sonuç daha henüz sandıkta resmiyete kavuşmamışken şimdiden HAYIR diyenlerin başını çeken CHP sosyal medya ve diğer haber alma unsurları ile Millete kendilerine göre doğru olduğunu iddia ettikleri haberleri pompalamaktalar.

Bunların en başında kendilerinin dahi aslında inanmayıp ta ama Millete söyledikleri ABD’deki başkanlık sisteminin bire bir aynının geleceği ve iki partili sisteme geçileceği bu süreçte MHP  ve Ülkücülerin yer bulamayacağını yani baraja takılacağını, yok efendim tek adamlı diktatör rejiminin geleceğini, ülkücülerin bu süreçte rafa kaldırılacağını, BAŞBUĞ Hayatta olsaydı bu süreçte HAYIR diyeceğini gibi birçok safsata söylemle;

MHP’nin içine yuvalanmış bir takım sözde ülkü devlerinin ağzına bu bahaneleri sakız ederek tabiri caizse o arkadaşlara seslenmek istiyorum;

Ey ÇALMADAN OYNAYAN SÖZDE ÜLKÜCÜLER Genel Başkanı bu bahanelerle İhanetle suçlarken hiç vicdanınız sızlamadı mı?

Bu güne kadar ihanetle Lider Devlet BAHÇELİ’Yİ ne zaman gördünüz?

Şahsi ihtirasları bir kenara bırak ondan sonra adam gibi eleştiri yap bak bakalım ortaya da esas ihanet eden kim bu tezgâhı kim kuruyor kim kime maşa olup da kimin farkında olmadan davulunu çalıyor ?

Bu arkadaşlara bir sorum olacak?

Daha henüz referandumdan bir sonuç çıkmamışken, MHP Lideri çıkıp bir açıklama dahi yapmamışken hiçbir siyasi lider sahaya inip te topluma bir çağrıda bulunmamışken neden bu kadar agresifleşerek bu Milleti germeye çalışıyorsunuz?

İnsanları bu kadar germenin arkasında olan gerçek gizli FETÖ uşaklığı içerisinde olan bir takım alçaklar siyasi partilerin içine girmiş ve Milleti bir birine düşürmeye başlamışlar ve bunu bir takım ÜLKÜCÜ arkadaşlarımız göremiyorlar ve görmekte istemiyorlar!

Bu fitneyi başlatanların derdi bu Ülke falan değil!

Derdi iç savaş kargaşa ve karışıklık çünkü bu işin sonucunda siyasetteki hainlere geldi sıra!

Korku ve panik halindeler ha bire Millete iftira ve fitne gazı vermeye devam ediyorlar ama ne yaparlarsa yapsınlar hainlere hesap sorma vakti geldi!

İnadına birlik!

İnadına dirlik!

İnadına TÜRKİYE diyeceğiz…

 
Etiketler: Çalmadan, oynayan, sözde, Ülkücüler!,
Yorumlar
Adana Temizlik Şirketleri