Yazı Detayı
14 Kasım 2016 - Pazartesi 12:33
 
ÇUKUROVANIN EFSANE BAŞKANI
 
 

Eski Ülkü ocakları başkanlığından tanıdığımız isim “Efsane Başkan” diye bilinen Sertan DURAN’ı biz bir zamanlar Sayın Dr. Devlet BAHÇELİ’yi MHP Genel Başkanlık koltuğuna oturmaması için gösterdiği üstün çalışmalardan biliriz.

Bizim Efsane o zamanlar tabiri caizse gemiyi ilk terk edenlerden birisi olarak siyasi hayatı boyunca ömrü hep bu uğurda mücadele ile geçti. İnsanları Devlet BAHÇELİ  karşıtlığıyla doldurarak her zaman mevcut ekibe karşı bir duruş sergilemeyle siyasi hayatını geçirdi.

Dışarıdan bakan birisi bunu pek bilmez ama en azından bu yapının geçmişinden bizde haberdarız ve Efsane Başkanın ne ile efsane olduğunu biz çok iyi biliriz!

Gel zaman git zaman böyle bir duruşu olan insanı alıp Çukurova ilçe Başkanlığı görevine atadılar. Bu atamayı yaptıran kişi Eski MHP Genel Merkez Disiplin Kurulu Başkanı A. Fatin ÖZDEMİR’dir.

Yıllarca Devlet Bey’in yanında yakinen tanıdığımız simalardan olan Sayın Özdemir şimdilerde ise Genel Başkana muhalif olarak Meral Akşener’in yanında saf tutmaktadır!

Yani anlayacağınız bizim efsanenin referansı ilk fırtınada safı terk eden bir isim olan Devlet Bahçeli muhalifi!

Geçtiğimiz ilçe kongrelerinde Sayın Sözlü başkanla ciddi bir ittifak içerisine girerek Büyükşehir Belediyesinin imkan ve olanaklarını kullanarak kongrede yazılan delegeleri sabah evlerinden Belediyenin araçlarıyla kahvaltıda bir araya getirerek sonrada oylama saati geldiğinde salona taşıyarak karşısındaki adaya sayısal üstünlük sağladığı kongreden de Efsane başkanı iyi tanırız

Sözlü Başkan ve altına verdiği lüks makam arabasında siyaset yapan efsanemiz bu günlerde ciddi sorunlar yaşıyor.

Hüseyin Sözlü ile aralarının açıldığı haberleri de kulağımıza gelmekte ve bize düşense bu soğukluğun nedenlerini sizlerle paylaşmaktır.

Duyumlarımıza göre bu makam araçlarına Efsane Başkanın  haricinde keyfiyetle binen bazı İlçe çalışanları olmuş. Bu ilçe teşkilat binası çalışanlarının bizim Efsane için ciddi değerleri varmış.

Herkesin özel hayatı ve özel sevgileri kendinedir bizi ilgilendirmez. Ancak Efsane Başkan ve Büyük Ülkü Devi olarak her yerde karizma yapan birisinin hayatına ve ilişkilerine daha çok önem göstermesi gerekir. İşte Sözlü Başkan bu gibi konuların tespiti üzerine aracın geri almış.

Yani şimdi oldu mu Sözlü Başkan?

Efsane lüks marka makam aracı olmazsa nasıl Efsaneleştiği konulara kulaç atacak?

Üzüldüm ve bu yüzden Sözlü Başkana teessüflerimi iletiyorum.

Bir an önce araç geri verilsin yoksa Efsane olan konuların bir önemi kalmayacak!

 
Etiketler: ÇUKUROVANIN, EFSANE, BAŞKANI, ,
Yorumlar
Adana Temizlik Şirketleri