Yazı Detayı
03 Kasım 2016 - Perşembe 12:38
 
EFSANE BAŞKAN İZGİOĞLU SAHAYA İNMİŞ MİŞ…!
 
 

Öyle bir efsane başkan ki bu başkan hiç sormayın!

Hemen hatırlatalım bu efsane başkanı sizlere, Adana’da bir ilki başaran kendi yazdığı delege ile kendi atadığı ilçe başkanları ile kongre kaybeden belki de Türkiye’de bir ilki gerçekleştiren namı diğer Mustafa İZGİOĞLU!

Bu günlerde adından çok fazla bahsettirme gayreti içerisinde görüyorum kendisini ve biz MHP İl başkanlığı dönemindeki başarısızlıkları ile çok iyi tanıyoruz bu EFSANE BAŞKANI!

EFSANE BAŞKANIN başarısızlıklarını şöyle bir sıralayalım dedim. Araya zaman girince unutuldu zannedilmesin istedim.

Sayın İZGİOĞLU soracağım sorulara eğer cevap verirse bende kendisini EFSANE BAŞKAN olarak kabulleneceğim.

Hazır mısın EFSANE BAŞKAN?

 

1) Kendi işyerinde halı sahanda en yakınındaki adamlardan olan bir Ülküdaşımızı komaya sokuluncaya kadar dövülürken neredeydi senin efsane başkanlığın?

2) MHP İl binasının önünde basın açıklaması yapan bir grup vardı, adamlar sana hakaret eden açıklamalar yaptı ve tüm Türkiye ulusal basının gündemine düştü sen neredeydin o zaman efsane başkan?

3) Sen İl Başkanıyken MHP GENEL MERKEZİ “Bizimle bir çay içer misiniz”  kampanyası düzenlemişti. O Kampanya sürecinde İl binasına gelen bir grup seni tehdit ederek ADETA İl Başkanlık makamına hapsetti seni. O guruba ses çıkaramayıp 155 polis imdadı ararken nerdeydi senin efsane başkanlığın?

4) İl Başkanlığın sürecinde senin il başkanlığına ekonomik katkılar sağlayan B.Ş.B. bürokratı Ferat YÜKSEL görevden alınırken neredeydi senin efsane başkanlığın?

5) Gelelim Hüseyin SÖZLÜ dönemine Ülkücüler işten çıkarılırken evine ekmek götüremezken senin efsane başkanlığın neredeydi?

6) Senin efsaneliğinin sınırları sadece sana yakın olan insanların işten çıkarılmasına müdahale edip diğerlerine ses çıkartmamak mıdır Sayın İzgioğlu?

7) Şimdi ortalıkta dolaşıyormuşsun “Ben GENEL BAŞKANLA görüştüm bana git Adana’yı toparla” dedi diyormuşsun. Peki o zaman il kongresinden önce Tarsus’ta ŞELALE RESTAURANTTA Sayın Sözlü ile oturdunuz neden o masadan Adana’nın selameti ve Ülkücülerin geleceği için uzlaşıp anlaşıp kalkmadınız, olabileceklerin önüne geçmek için bir irade koymadınız EFSANE BAŞKAN ?

8) Ziyaretlerin sırasında Hüseyin Sözlü’den her anlamda memnuniyetini dile getiriyormuşsun peki o zaman neden Sözlü’ye daha aday adaylık döneminde karşı çıktın ? Kutuplaşmalara zemin hazırlayıp Ülkücüleri birbirine kırdırdın EFSANE BAŞKAN?

 

Ve daha birçok konu ilerleyen günlerde suratına çarpar gibi haykıracağım nice konular var tasa etmeyesin EFSANE BAŞKAN. Bence şimdilik bu kadar soru yeter seni çok yakından takip ettiğimi aklından çıkartma ve etrafında ki ekibini de unuttuğumu sanma!

 

Her şey sırasıyla EFSANE BAŞKAN!

 
Etiketler: EFSANE, BAŞKAN, İZGİOĞLU, SAHAYA, İNMİŞ, MİŞ…!,
Yorumlar
Adana Temizlik Şirketleri