Yazı Detayı
08 Aralık 2016 - Perşembe 14:47
 
ESKİ ÜLKÜCÜLER
 
 

Sözü fazla uzatmadan direk konuya gireceğim. Memleketin dört bir tarafı hainlerle çevrilmişken içerden ve dışardan düşmanlar gün geçtikçe hain planlarını bir bir sıralayıp uygulamaya çalışırken ve en önemlisi 15 Temmuz gecesi FETÖ ucubesi vatan hainlerinin askeri darbe kalkışması sonucu TÜRKİYE büyük bir hezimetin ve belki de tarihin karanlık sayfalarına yok olmaya mahkum bir ülke haline gelecekti. 

Belki de dilim varmıyor ama yok olacaktı!

Bundan kim kazançlı çıkacaktı?

Elbette ki bu hain eylemi planlayan dış etkenler asırlardır bu coğrafyaya hakim olabilmek isteyen düşmanlarımız.

Bu kalkışma alçak darbe girişimi başarısızlığa uğramasaydı belki de bizler bile bu kadar özgür olamayacaktık. Bırakın bizleri bir kenara bizim çocuklarımızın bir geleceği diye bir şey kalmayacaktı. Bu darbe TÜRK Milletinin ta kendisine yapıldı, birliği ve beraberliği bitirmek üzere zorbalıkla ve canice insanımızı öldürerek kalkışıldı. TÜRK Milletinin inancı ve kararlılığı TÜRK siyasetinin kirlenmiş tezgâhının yanı sıra MHP’nin Genel Başkanı Sayın Devlet BAHÇELİ’NİN hiç tereddütsüz Milletinin ve Devletinin yanında olduğu açıklaması darbenin seyrini ve etkisini son derecede değiştirmiş ve seçilmiş hükümetin yanında olması aslında bence kelimelerle anlatılamayacak kadar asil ve bir o kadarda hiçbir menfaat ve çıkarla örtüştürülemeyecek bir tavırdı.

 ALLAH yolunu açık etsin Bilge Lider bu tavır sayesinde Millet bu gün hala huzurlu bir şekilde yaşamını sürdürebiliyor.

Sayın Devlet BAHÇELİ bu yapılan darbe girişiminin TÜRKİYEYİ hedef alınarak yapıldığını biliyor. Sayın CUMHURBAŞKANI yada BAŞBAKANI devirmek olmadığını iyi analiz etmiş bir lider olarak bir Ülkücüye yakışır şekilde tavrını net ortaya koyması bu ülkenin sahipsiz olmadığını ve gerekirse ölümüne mücadele edileceğini dosta düşmana göstermiş oldu. Asıl ve tek gerçek bu “Ülkeye her kim olursa olsun düşmanlık edecek olursa karşısında Ülkücüleri bulur” dedi.

Vaziyet böyleyken sözde ESKİ ÜLKÜCÜLER denen ağır abi görünümlü hafif şahsiyetler Devlet beyi bir takım yakıştırmalarla AKP’nin yardımcısı konumunda olmakla suçlayıp alçakça ithamlarda bulunarak aslında nasıl ve ne şekilde bir Ülkücü olduklarını ortaya koydular. Ben buradan tenzih ediyorum yaşlı kurtlardan ve gerçek Ülkücülerden ayırarak bu zatı muhteremleri kınıyorum ve her dönem böyle şahsiyetlerin olduğunu da biliyorum. Ülkenin en kritik anlarında aldığı kararlarla aslında hem Devlet hem de Millet kurtaran bir lideri ancak menfaatçiler ve rantçılar birde kimin değirmenine su taşıdığını bile bilemeyecek kadar zavallılar eleştirir ve arkasından sallarlar.

Olsun böylelikle herkes safını belirtmiş oldu. Bu saatten sonra ihanet edenlerle vefa gösteren samimi Ülkücüler birbirini iyi tanıyorlar ve artık yolların ayrılma vakti geldi ALLAH bu uğurda mücadele eden herkesi korusun ve yardımcısı olsun.

Yok öyle ben eski ülkücüyüm ben Başbuğun yanındaydım onun yetiştirmesiyim vay efendim bu Devlet BAHÇELİ ile iktidar olunmuyor deyip önü ve ardında kimlerin durduğunu dahi bilemediğimiz bir takım lider adaylarının peşinden gitmek hangi Ülkücü iradenin ve ferasetinin örneğidir? Aslında bilsek bu kişilerin ardında ki derin emperyalist güçleri, derin bir pişmanlığın içerisinde olacağımızı iyice bir düşünüp ondan sonra karar vermekte fayda olacağını düşünüyorum.

Ülkücü feraseti bunu gerektirir.

 
Etiketler: ESKİ, ÜLKÜCÜLER, ,
Yorumlar
Adana Temizlik Şirketleri