Yazı Detayı
22 Aralık 2016 - Perşembe 11:53
 
İLK SIRA KİMDE ACABA?
 
 

Bu günlerde MHP teşkilatlarında derin bir sessizlik ve bir bekleyiş hakim olmakta çünkü Bilge Lider Devlet BAHÇELİ ne yapacak nasıl bir tavır koyacak ne zaman ve şekilde olacak kimse bu konu hakkında net bir yorum yapamıyor hiç kimse.

Yani Genel Başkanın görev başındaki sözde yol arkadaşları kendi akıbetlerinin ne olacağı hakkında bir fikre sahip değiller.

Acaba kalır mıyım? Gider miyim? İkilemindeler!

Çünkü düne kadar her hamleyi fırsata çevirmeye çalışan bir birinden ulvi ilçe başkanları genel başkanın emrinde görünürken aynı zamanda ona muhalefet yapan şahıslara da yeşil ışık yaktıkları için huzursuzlar.

Süreci hep kendi lehlerinde koltukta kalabilmek için dansözlük yaparken, yaptıklarının ne kadar onursuz ve gurursuz bir davranış olduğunun farkına varamayacak kadar da çirkefleştiklerini görmüş olmalılar.

Sözde biat ettikleri Liderlerine ihanetleri ülke yangın yerine dönmesine aldırmadan her tarafa yayılmışken, vatan düşmanları surda gedik açmaya başlamışken,  o süreçte sağlık sorunlarıyla mücadele eden bir Lidere hamle yapan bu sözde  yol arkadaşları gördüler ki tuzak kuranların en hayırlısı Allah oyunları bozdu ve herkes kendi akıbeti ile baş başa kaldı.

Şimdi o Lider yıkılmadı ve ayakta dimdik durmakta. Tüm hesaplar bozuldu ve kıvırmalar başladı “U” dönüşü ile birden bire ölümüne Devlet BAHÇELİ hayranlığı hem de utanmaksızın ve sıkılmadan..

Üzülüyorum şahsen bu hallere düşmüş sözde teşkilat başkanlarına en vahim olanı da bu şahsiyetler dün kendilerine yön veren maddi destek sağlayarak Devlet BAHÇELİ’YE karşı hamle yaptıran en büyük destekçileri Sözlü Başkanlarının bu gün şartlar ve süreç gereği tökezlediğini görünce tabiri caizse şapka düştü kel görüldü. Sözlü’nün mahkeme sürecini ağzı açık ağzından salyalar akarak izleyen bu zihniyet şimdi kendisini bu süreçte Sözlü düşmanlığına hazırlıyorlar!

Yazık Sözlü tutuklanırsa hemen eskiye dönüş ve yerinde kalma hesapları yapılmakta oysaki biz bunun böyle olacağını adımız gibi biliyorduk bu ekibin vakti geldiğinde Sözlü’nün de başını yiyeceğini hesap edebiliyorduk ama nafile herkes ettiğini çeker ve bedelini öder.

Yerinde sağlam duran bazı ilçe başkanlarımız üzerine alınmasınlar bu sözlerimden dolayı incinmesinler herkes kendisini iyi bilir ve beklemeye devam etsinler vede düşünmeye de devam etsinler Devlet BAHÇELİ kimle yoluna devam edecek yada kimi görevden alacak.

İLK SIRA KİMDE ACABA… ?

 
Etiketler: İLK, SIRA, KİMDE, ACABA?,
Yorumlar
Adana Temizlik Şirketleri