Yazı Detayı
18 Eylül 2017 - Pazartesi 10:21
 
Kirpi’nin Sarıçam Oyunu…
 
 

Sarıçam Adana’nın yükselen değeri olarak bütün rantiyeci güruhun iştahını kabartıyor.

Geniş arazileri ve bünyesinde barındırdığı Çatalan Baraj Gölü ile de harika doğal güzellikleri olan Sarıçam, Adana’nın gelecekte en cazip bölgesi olacağını son 3 yılda kat ettiği gelişmelerle ortaya koyuyor.

İşte yaklaşan yerel seçimler öncesi Sarıçam bu nedenlerden dolayı Adana’nın en çok rağbet edilen Belediyesi olarak şimdiden herkesin ağzını sulandırıyor.

Ancak bu konuda bir KİRPİ var ki O’nun ağzı herkesten daha çok sulanıyor!

Çünkü KİRPİ Sarıçam’ı kendisinin Türkiye’nin Batısında olan Babasının çiftliği gibi görüyor. Sarıçam’da hiçbir bağının, akrabasının ve hatta dostunun dahi olmamasına rağmen elvan çeşit oyunlarla rant merkezinin göbeğinde yer almak istiyor.

Derdi Sarıçam’dan elde etmeyi düşündüğü rant ile Adana’ya yüzlerce Kilometre uzak olan asıl memleketinde siyaset yapmak ve bu siyasetin finansmanını Sarıçam’dan hortumlamak!

Bu yüzden Sarıçam Belediyesinin en büyük 2 ihalesine çöreklenme niyetinde ve bunu mevcutta ki Taşeron firmalar ve sahipleri ile çok sıkı ilişkiler geliştirerek şimdiden önden avans almak peşinde!

İyi de bunu nasıl yapmayı planlıyor?

KİRPİ şu konularda çok mahirdir;

1-İnsanların zaaflarını tespit eder ve Şeytani yönde bu zaaflara yönelik umut tacirliği yapar.

2-Daha önce hortumladığı paralardan kırıntıları etrafına dağıtır ve kendisinde çok para olduğu imajıyla insanların beklentilerinin kendisine dair devamını sağlar.

3-Kurguladığı oyun ile ilgili olan kişilerin hiç birisiyle ortak istişare etmez ve herkese ayrı senaryo kurarak patronun kendisi olmasını sağlar.

4-En yakın yol arkadaşlarının bile ismiyle iş adamlarına gider ve bütünüyle yalan dolanla yüklü miktarlarda para kaldırıp sonradan bu işi de o yol arkadaşlarının üzerine rahatlıkla atar.

5-İhale ve doğrudan temin konularında uzman bir ekibi hortumculuk yapmak istediği kurumlara yerleştirir ve onlar üzerinden yıllarca bu rant şebekesini devam ettirir.

6-En önemli özelliği ise FETÖ gibidir. Her zaman bu yaptıklarını inkar eder ve insanların manevi duygularını kullanarak sempatiklik maskesi altında şerefsizce niyetlerine devam eder.

İşte KİRPİ şimdi Sarıçam’da istediği koşulları sağlayamadığı için artık o takındığı sempatiklik maskesini taşıyamaz oldu. Yalanları ve oyunları bir bir kafasına geçer oldu. Bu bizim KİRPİCİĞİ fena sinirlendirmiş olacak ki yanında çantacılık yapan TUTMALARINI sahaya sürdü. Bu tutmalar ise yakında içinde oldukları bu durumu acı tecrübelerle yaşayacaklar haberleri yok!

KİRPİ Sarıçam Belediyesi içinde birçok KRİPTO ELEMANI ile oyununa devam ediyor. Bizde takipteyiz ve bu oyunların hepsini zevkle izliyoruz.

Analizlerimiz daha derin bir şekilde devam edecek…

Bizimle kalın…

 

 
Etiketler: Kirpi’nin, Sarıçam, Oyunu…,
Yorumlar
Adana Temizlik Şirketleri