Yazı Detayı
23 Mart 2020 - Pazartesi 12:37
 
Korona ile ortaya çıkan hastalıklar!
Mahmut ERASLAN
 
 

Korona virüs salgını ile birlikte gazeteci yorumcu sanatçı bilim insanı akademisyen içimizde ne kadar inkârcı şizofreni ahlak yoksunu hasta varsa ortaya çıkardı…
Bilim insanı hekim sağlıkçı din bilgini asker polis devlet millet el ele verdi herkes kendi alanında üzerine düşeni yapmaya çalışırken bir kısım komünist artığı ateist ve onların kuklaları aynı korona virüsü gibi öncelikle büyüklerimizi(yaşlılar)hedef alıyor ardından cemaat tarikat diyanet ve dindarlar ile devam ediyor saldırılarına.
Korona virüs salgını sağlık bakanlığı ve ilgili kişilerden oluşturduğu heyet ile mücadele ederken doğal olarak diyanet işleri başkanlığı da kendi görev alının da çare arıyor çözüm üretmeye çalışıyor ama bu hastalıklı zihniyet maalesef basında ve sosyal medyada aktif bir şekilde hastalıklarını yaymaya devam ediyor. Bir kanser hücresi gibi ülkenin tüm organlarına yayılmaya devam ediyor buna bir neşter atılmalı artık dur denilmeli değil mi?
Sorumluluk sahibi herkese görev düşüyor.
Muhafazakâr basınımızın patronları kendi kanallarında iş verdiği haber sunan yorum yapan gazetecilerin tartışma programlarını izlemiyor mu? Çekilen diziler yayınlanan filmlerden haberleri yok mu?
Diyanet işleri başkanlığı tarafından yatsı ezanından sonra DUA yapılacağı duyurusu sabah haber sunucularının bir kısmını rahatsız etmiş olacak ki bilimden teknolojiden bilim insanlarından dem vuruyor bununla da yetinmiyor dine dindarlara vuruyor, işimiz Allah’a ve duaya mı kaldı yorumları ile algı yönetmeye çalışıyorlar.
Öncelikle bu hastalıklı zihniyete soralım Okunan kuranı kerimler ve yapılan dualar bilim insanlarına ve hekimlere tedavilerine bir engel mi teşkil ediyor?
Diyanet işleri başkanı müftüler imamlar dua etmeyeceklerde ne yapacaklar?
Mesela ameliyata mı girsinler?
Doğumevlerine gidip doğum mu yaptırsınlar?

Bu kişilere işveren muhafazakârlara yani patronlarına sormak lazım?
Toplumu zehirleyen bu komünist artığı çalışanlarınıza diyanete dine dindarlara saldırsınlar diye mi para veriyorsunuz? 
Ne haber ne tartışma programları nede milyarlarca lira harcadığınız diziler bu ülkeye ve insanlığa hiç bir şey katmıyor tam tersine bize ait olan inanç kültür gelenek ne varsa yerle bir ediyor alıp götürüyor.
Kötülüğün yayılmasına sebep oluyorsunuz, toplumun ayrışmasına ahlakın bozulmasına vesile oluyor art niyetli insanların önlerini açarak imkân veriyor tüm işledikleri günaha ortak oluyorsunuz.
Ekran gerisinde tutuğunuz başörtülü veya inançlı insanları öne çıkartmanız çok mu zor?
Ya RTÜK ne zaman devreye girecek  şikâyet gelince mi?
Tüm olup bitenler karşısında daha ne kadar kör ve sağır kalınacak?
Ülkemize atalarımıza ailemize inancımıza karşı yapılan saldırılar karşısında artık devletin net bir şekilde tavır koyması ve gereken adımları atması şart ve zaruridir.

 
Etiketler: Korona, ile, ortaya, çıkan, hastalıklar!,
Yorumlar
Haber Yazılımı Adana Temizlik Şirketleri