Yazı Detayı
06 Kasım 2016 - Pazar 22:55
 
Lidere yanaşmaya çalışan ekip...
 
 

MHP Genel Başkanı sayın Devlet BAHÇELİ bütün olumsuz şartlara ve fitneye meydan okuyarak dimdik ayakta durmaya devam ediyor.

Vermiş olduğu mücadelede aslında her şey çok açık ve net;

Milletin ve Devletin selameti için gözünü budaktan esirmeyecek kadar cesur ve kararlı bir duruşla tüm düşmanlara ve hasımlarına rest çekerek, entrikaları bertaraf edebilecek dirayeti ile sabırlı olgun ve yerinde karar verebilen LİDER!

Sabrı ile adeta taşı çatlatabilen bilge lider Devlet Bahçeli gün geçtik sıra Millieytçi muhafazakar insanların ilgi odağında gönüllerde taht kurmaya devam ederken ardında sözde hemşehrileri olan Adana teşkilatları ise  tamamıyla alakaya maydanoz bir durumda.

Lidere sadakatsizlik tavan yapmıs bir durumda, hakkında yazı yazmış olduğum eski Adana Ülkü Ocaklari Başkanı Serhat KANAT bile bize cevap olarak  duygularını ifade ederken aslında o sahte kurultaya gittiğini ve Adana'dan giden 26 tane üst kurul delegeyi bize iletmişti.

Hal böyleyken mevcut Adananın uç beyi MHP İl Başkanı Yusuf BAŞ ise bu olup bitenlere sessiz kalıp delegeleri kendi haline bırakıyor olmasi aslında yeterince açık ve net bir hamleydi ama maalesef Lider Bahçeli tüm oyunlari bozunca bütün planlar suya düştü ve rol icabı sayın Baş acıklama yapti ve "Genel başkanımızın yanındayız" demeye başladı.

Şimdiye kadar aklın neredeydi Yusuf BAŞ?

Lidere yakışan değil yanaşmaya çalışan bu ekibin artık gidişhatı dahada net okunmaya başladı. Lidere kim ihanet ettiyse hesabını vermek üzere bir endişe ve tasa başladı. Zatı muhterem dahil olmak üzere herkez Adana'ya Sayın Genel Başkanın yapacağı hamleyi merakla beklemekte.

Bizde ilerleyen günlerde değerlendirmelerimizi buradan sizlerle paylaşmaya devam deceğiz

Bizimle kalın...

 
Etiketler: Lidere, yanaşmaya, çalışan, ekip...,
Yorumlar
Adana Temizlik Şirketleri