Yazı Detayı
24 Ekim 2016 - Pazartesi 14:07
 
MEGALOMANIN GARDI İNDİ
 
 

Allah bir fırsat verdi ve  Adana’yı ayaklarının altına serdi .

Kulu Hüseyin SÖZLÜ’DE bu görevi layığı ile yerine getiremedi.

Neden mi getiremedi?

Belediye başkanlığı haricinde her işte elim olsun istedi, kendisine teslim edilen Şehrin anahtarını kullanamayıp insanların iradesinin tecelli ettiği seçimlerden çıkan sonucu kendi başarısı olarak gördü. MHP’nin ve Ülkücülerin desteğini görmezden gelip kerameti kendisinden bilerek güç bunalımına erkenden düştü.

Aslında bütün amacı bu gücü Adana’ya hizmet ve partisinin başarısı olarak kullanmak yerine  MHP’yi ele geçirmekti. Sözlü seviciler yalaka ve yağdanlık şahsiyetler bu durumu körüklediler. Sözlü güç bunalımıyla birlikte hızla gittiği hazin sonu göremedi. Hala görmemeye de devam ediyor.

Bu ilişki yumağı Sözlü’nün başını yer demedi demeyin.

Bir insan çevresine bu kadar tepeden bakarsa etrafındaki insanlara zulüm ettiğinin farkına bile varmıyorsa,  yönettiği belediyede insanların maaş alamıyor olmasına aldırış dahi etmiyorsa,  ihaleler, doğrudan teminler gibi belediyede birçok usulsüzlük iddialarına gereken müdahaleleri yapmıyorsa, birçok çirkin ve ahlaksız ilişkilerin yaşandığı mahalle dedikodularına kadar düşmüşse, bu gidiş nereye diye sormak bir Ülkücü olarak hepimizin görevidir diye düşünüyorum.

Sözlü sevicileri ve yalakaları ise bu olup bitenlere cevap olarak “Sözlü Başkanın bunlardan haberi yok” demeleri aslında yeterli bir cevap bütün bu olanlar için.

Tüm bu olup bitenler karşısında hala “Adana’da bir şey değişecek her şey değişecek”  denebiliyorsa ve vicdanlar rahat bir şekilde makamlar işgal edilmeye devam ediliyorsa mutlaka bütün bu olup bitenlerin illaki bir hesabı olacaktır.

Önümüzdeki günlerde MHP Genel Başkanı Devlet BAHÇELİ’DEN siyasi hamleler bekliyorum. Sözlü’nün itina ile ele geçirdiği teşkilatlarda değişim rüzgarları bu taraflara pek yakında gelmek üzere hem de çok yakında. Bu süreç beklenen bir süreçti aslında Bilge Liderin Adana’ya yapacağı öncelikli Seyhan ve Sarıçam ilçeleri değişiminin sancıları Sözlü’yü durağanlaştırdı ve gardının düşmesine sebebiyet verdi. Bu daha ilk müdahale ve bu darbe henüz gelmedi. Hafif bir sarsıntıda bocalayan Sözlü Bence biraz aynaya bakmalı ve önce kendini sen övmekten vazgeçmeli. Sonrada kendisine  “KRAL, ASLAN, BOZKURT, ÜLKÜ DEVİ” diyenlere bir daha bakmalı. Sayın Sözlü bir daha  Adana’da bu fırsatı asla eline geçiremeyeceğini anlamalı. Ancak benim bu anlamda çokta inancım yok. Sayın Sözlü yine hayal alemin de gezmeye yalakalarla yol yürümeye devam edecek. Bize de bu süreci izlemek ve analizlerimizi yapmak düşecek.

 
Etiketler: MEGALOMANIN, GARDI, İNDİ, ,
Yorumlar
Adana Temizlik Şirketleri