Yazı Detayı
11 Kasım 2016 - Cuma 08:54
 
ŞAPKA DÜŞTÜ KEL GÖRÜNDÜ
 
 

Ülkücüler bu coğrafya üzerinde her yerde söz sahibidir ve bir iddiası vardır.

Nedir bu diye cevaplayacak olursak,  asırlardır bu toprakları kendisine Yurt edinmiş bir Milletin temsilcileri olan ülkücülerin tanımlaması doğruluk,  dürüstlük,  mazlumun yanında olmak,  garibanı kollamaktır.

Daha eskilere gidecek olursak bir muhitte bir olay olduğunda “burada yok mu bir ülkücü” diye insanların gözü ülkücü arardı. Kendisine yardımcı olabilecek hakkını savunacak namusunu teslim edebileceği bir sığınak arardı ve bu talepte karşılıksız kalmazdı.

O günlerden bu günlere çok şey değiştiğini gözlerimizle artık görebiliyoruz. Bu gün olup bitenlere şöyle bir baktığımızda aslında bu bahsettiklerimiz mazide kalan güzel ahlak ve davranış biçimi olarak özlemini çektiğimiz bir yaşam şekli olarak bizleri üzmekte çünkü Ülkücüler aslında her zaman çile çekmiş ve bu milletin her zaman yanında olmuşturlar bu sebeple her şeyin en iyisini hak ediyorlar. Ancak tüm bu iyi hasetlerin tersine,  Ülkücünün bir makama geldiğinde aşağıdakilere tepeden bakacağı ve kendi yanlışlarını zorla insanlara imkânları kötüye kullanarak dayatmayla kendi çizgisine getirme çabası asla Ülkücülükle bağdaşmayan bir durumdur. Adana’da “BİR ŞEY DEĞİŞTİ HER ŞEY DEĞİŞTİ” söyleminden öteye gidemeyen zihniyet Adana yönetimini yerel Belediyecilik adı altında istila etmiş durumda.

İnsanlara belediyenin yaptırım gücünü kullanarak kendi yanlışlarını kabullendirmek ne kadar Ülkücülükle alakalandırılabilir varın siz hesabını yapın.

Bana göre burada bir iş bilmezlik bir kraldan çok kralcılık, yapılan bütün hamlelerde “Ceyhan’lı olsun çamurdan olsun” insanların mağduriyetlerini kullanılarak MHP teşkilatlarını ele geçirmeye kadar uzanan Üst kurul delegelerini organize etmeye kadar giden bu kirli oyunun tek bir amacı vardı. Amaç Sayın Devlet BAHÇELİ’Yİ devirmekti.

Adana bu zihniyete artık ufak gelmekteydi. Fakat Liderin bu olup bitenlerin gözünden kaçacağını zannetmeleri bunların ne kadar kör ve bilinçsiz olduklarını ortaya koyuyordu.

Siz kim Devlet BAHÇELİ’Yİ indirmek kim?

Siz sanıyorsunuz ki Lider bu Ceyhan istilası adı altındaki oyunu göremiyor.

Oyun bozuldu ve ŞAPKA DÜŞTÜ KEL GÖRÜNDÜ.

Şimdi o oyunlar kurduğunuz tezgâhlar çevirdiğiniz bilge Lider size bütün yanlışınıza rağmen gaflet dalalet ve hatta ihanetinize rağmen her zaman her yerde söylediği  “ÖNCE ÜLKEM VE MİLLETİM SONRA PARTİM VE BEN” anlayışına yakışır bir Devlet adamlığıyla Sayın Sözlü’yü kanatlarının altına aldı.

Ve günlerdir uğraşılan Genel Başkanla bir türlü görüşülemeyen randevu verildi.

Nihai poz verilerek sosyal medyaya servis edildi ama bizler bu yapılanları asla unutmadık ve unutmayacağız. Bundan sonrada Lider Devlet BAHÇELİ’NİN emrinde olmaya devam edeceğiz.

BİR KERE SATAN HER ZAMAN SATAR !

Bu sebepten dolayı olayları yakinen takip etmeye devam edeceğiz.

 
Etiketler: ŞAPKA, DÜŞTÜ, KEL, GÖRÜNDÜ,
Yorumlar
Adana Temizlik Şirketleri