Yazı Detayı
19 Ekim 2017 - Perşembe 09:34
 
Sarıçam’da kaç Muğlalı yaşar?
 
 

Sarıçam kentin yükselen değeri olarak son yıllara damga vuran bir gelişmeye sahne oluyor. Özellikle 2014 yılından itibaren gerek yapılaşma gerekse yoğun talep sonrası oluşan iş hacmi ile gün geçtikçe çok daha önemli ve stratejik bir bölge olmaya devam edecek.

İşte bu yüzden siyasetin ve rantiyecilerin tüccar kılıklı tiplemeleri bu bölgede Şeytanı aratmayan oyunlar peşine düştüler. Bu oyunları yakından takip ediyor ve bütün detaylarıyla yapılmak üstenen kemer altı girişimleri biliyoruz.

Bildiğimiz içinde bu oyunlara karşı çokta enerji kaybetmeden kolayca set koyabiliyoruz!

Sarıçam kendi dinamikleri ile kendisini güncelleyebilir ve geliştirebilir. Dışarıdan bir desteğe veya bir katkıya ihtiyacı yoktur. Kozan, İmamoğlu, Feke, Saimbeyli, Tufanbeyli, Aladağ ve SOFULU nahiyesine bağlı diğer beldeler ile Sarıçam bir bütündür ve bu bütünü bozacak bir dış etkene karşı kendi içinden hainler asla üretmeyecektir!

Yani demem  o ki;

Sosyal medya üzerinden Sarıçam dahilin de olanlarla resim vererek bırakın Sarıçam içinden olmayı Adana’nın sınırlarının çok ötesinden bir memleketten gelip oyun kurmaya çalışmak kimsenin haddine değildir!

Bu hadsizliği yapan kim olursa olsun önce adam gibi güzellikle uyarırırz, olmadı uyarı tonumuzu biraz daha sertleştirip bu konuda ne kadar kararlı olduğumuzu emin olun çok ciddi bir reaksiyon ile gösteririz.

Bizi bu noktaya getirmeyi bizi tanıyan hiç kimse düşünmez diye umut ediyorum. Çünkü aksiyon ve agresiflik adına gergin günlerden geçiyoruz ve hiç kimse bizim kendisine bu anlamda patlamamızı istemez!

Şimdi diyeceksiniz ki bu kadar yazı adrese teslim bir mesaj içerir!

Evet, adrese teslimdir bu yazı ve soracağım şu soru bu adresin kendisidir;

Sarıçam’da kaç Muğlalı yaşar?

 
Etiketler: Sarıçam’da, kaç, Muğlalı, yaşar?,
Yorumlar
Adana Temizlik Şirketleri