Yazı Detayı
31 Ekim 2016 - Pazartesi 11:16
 
SERHAT KANAT NEDEN GÖREVDEN ALINDI?
 
 

Bir dönem ASKİ kanalizasyon daire başkanlığı görevinden tanıdığımız Serhat KANAT Adana Ülkü ocakları Başkanlığı görevini ifa ettiği dönemlerde seçimlerde Sözlü’den yana hamle yaparak ocak başkanlığı görevinden sonra ASKİ kanalizasyon Daire başkanlığına gelmeyi başarmıştı.

Atanmadan önce mütevazi bir hayata sahip Tuzla Karataş Tabaklar köyünde çok varlıklı olmayan bir ailenin çocuğu olarak hayatını sürdürürken birden bire kendisini bir makamda buluverdi.

Sonrasında emrinde bir sürü belediye personeli ve çalışanları müteahhitler taşeron firmalar ile birlikte birden malvarlığında müthiş bir artış iddiaları gündeme geldi.

Serhat Kanat’ın köydeki evinin önünde 4 tane traktör 2 tane fıstık sökme makinası 2 tane biçer döver ve bir sürü araç gereç 800 dönüm tarla işlediği bir anda özellikle ASKİ bünyesinde ve Büyükşehir Belediyesi içinde konuşulmaya başlandı

Sözü fazla uzatmayacağım;

Gerek Meral Akşener’in korsan kurultayına giden 26 Adana Üst Kurul Delegesini koordine ettiği iddiası ve gerekse hakkında ki bu mal varlığı iddiası Sözlü Başkanın Serhat Kanat’ı görevinden almasına neden olduğu bana gelen ciddi duyumlar arasında.

Umarım diğer bürokratlara ders olur.

 
Etiketler: SERHAT, KANAT, NEDEN, GÖREVDEN, ALINDI?,
Yorumlar
Adana Temizlik Şirketleri