Haber Detayı
07 Ekim 2020 - Çarşamba 11:15
 
Adana'da SWİNGER operasyonunda şok eden detaylar!
Asayiş Haberi
Adana'da SWİNGER operasyonunda şok eden detaylar!

Adana İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü Ahlak Büro Amirliği ekipleri, bazı kişilerin internet üzerinden swinger (eş değiştirme) yöntemiyle fuhuş yaptığı bilgisine ulaştı. Bilgiyi değerlendiren polis ekipleri, savcılıktan alınan izinle 6 ay boyunca şüphelileri teknik ve fiziki takibe aldı. Yapılan teknik ve fiziki takibin ardından dün harekete geçildi.


Ekipler, şüphelinin adreslerini belirlerken, önceki gün, Adana merkezli, Antalya, Mersin, Hatay, Şanlıurfa, Gaziantep, Konya, Afyon, Kahramanmaraş, Adıyaman, Malatya, Kars, Denizli, Burdur, Şırnak ve Edirne'de eş zamanlı 80 adrese 500 polisle şafak vakti operasyon düzenledi. Operasyonda, 69 şüpheli gözaltına alındı. Adreslerinde bulunmayan şüphelilerin yakalanması için çalışmaların da devam ettiği bildirildi.

 


 


BULUŞMALAR TÜRKİYE GENELİNDE FARKLI ŞEHİRLERDE YAPILIYOR

 

Polisler, 35'i evli çift ile 3'ü kadın ve 1'i trans birey olmak üzere toplamda 74 kişinin, Türkiye genelinde gezerek belirli günlerde para karşılığında grup halinde cinsel ilişkiye girdiklerini tespit etti.

 'KELLE' KODUNU KULLANDIKLARI TESPİT EDİLDİ

 

Bu yolla 44 kadının mağdur olduğu bildirildi. Evlerde arama yapan polis, çok sayıda fantezi malzemesi, uyuşturucu hap, Hint keneviri, esrar ve silah ele geçirdi. Şüphelilerin sosyal medya üzerinden karşılıklı olarak çıplak fotoğraflarını paylaştıkları ve birbirleri için 'kelle' tabirini kullandıkları tespit edildi.

 ÇOCUKLARINI ODAYA KİLİTLEMİŞLER

 

Ayrıca bazı çiftlerin evlerde toplandıklarında çocuklarını başka odaya kilitleyerek fuhuş yaptıkları saptandı.

Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı Adana Temizlik Şirketleri