Haber Detayı
04 Nisan 2021 - Pazar 14:07
 
Avcı, Varlı ve Öztürk’ten ortak tepki!
Siyaset Haberi
Avcı, Varlı ve Öztürk’ten ortak tepki!

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Adana İl Başkanı Bünyamin Avcı, Adana Milletvekili MYK Üyesi Muharrem Varlı, MYK Üyesi Uğur Öztürk; Adana Barosu Genel Sekreteri semih gökayaz’ın “Devlet Bahçeli’nin isimlerini saydığı/hedef gösterdiği kişilerin kılına zarar gelirse tek sorumlusu Devlet Bahçeli’dir” şeklindeki paylaşımına sert tepki gösterdiler.

 

 

BÜNYAMİN AVCI

 

MHP Adana İl Başkanı Bünyamin Avcı, İl Başkanlığının sosyal medya hesabındaki paylaşımından başka ayrıca yaptığı açıklamada “Her gün yalan haber ve yorumlarla vatandaşlarımızı MHP’ye, Liderimize, devlete, milli iradeye karşı tahrik eden kötüleri savunmak için yırtınan müptezel; Sayın Genel Başkanımız ve MHP sizin bulunduğunuz zillet çukurundan çok yukarılarda, hak ve hakkaniyet mevkiinde. Karakteriniz çamur atmaya müsait ama bulaştırmaya gücünüz yetmez çünkü çukurdasınız.” dedi.

 

 

MUHARREM VARLI

 

MHP Adana Milletvekili MYK Üyesi Muharrem Varlı da, “Ülkemizin hayrına bir düşüncesi olmayan, hep muhalefet etmeyi marifet zanneden gayri milli karakterler;  hep Sayın Genel Başkanımızı, Milliyetçi Hareket’i edepsizce, çirkin, haddini bilmez şekilde karalıyorlar, suçluyorlar, hedef gösteriyorlar. İsim yapmak için kendini yırtma. Sen kimsin ki Liderimizi sorumlu tutacaksın; haddini bil.” ifadesini kullandı.

 

 

UĞUR ÖZTÜRK

 

MHP MYK Üyesi Uğur Öztürk ise, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, ''Baro seçimlerinden ümidini kesen semih gökayaz efendi!.  Meşhur olmak istiyorsan hadi başka kapıya! Bu işler senin haddini de boyunu da aşar! Sayın Devlet Bahçeli'yi ağzına alırken önce gargara yap ve ağzını temizle! Ha, siyaset yapacaksan, bırak bu baro işlerini de çık meydana.'' dedi.

Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı Adana Temizlik Şirketleri