Haber Detayı
04 Mart 2021 - Perşembe 12:35
 
BAY ZEYDAN şimdide BOZKURT İşareti yapanları fişliyor!
Gündem Haberi
BAY ZEYDAN şimdide BOZKURT İşareti yapanları fişliyor!

Adana’da şehit ikiz polis kardeşlerin adını taşıyan, 15 Temmuz Şehitleri Ahmet ve Mehmet Oruç Kardeşler Mezarlığı'nda tahrip edilen 79 mezarın onarım çalışmaları bilindiği üzere tamamlandı.

 

Olayla ilgili 6 kişi gözaltına alınmıştı ve şüpheliler arasında tutuklu bulunan terör örgütü DEAŞ’ın sözde ‘Türkiye emiri' Mahmut Özden'in oğlu Hüseyin Özden ile yeğeni İmam Özden de bulunuyordu. Mezar taşları üzerinden alınan ayakkabı izlerinin şüphelilerden T.A.’ya ait spor ayakkabının tabanı ile uyuştuğu da kesinleşti. 

 

FOTOĞRAF PAYLAŞTI, SÜRGÜN ÜSTÜNE SÜRGÜN YİYOR

 

Şehitler ve diğer vatandaşlara ait mesajların tamiratı sırasında yaşanan ilginç bir olay CHP’li bir belediyeye yakışmadı. Tamiratta görev alan Yusuf Çetinkaya adlı ülkücü kökenli bir Park ve Bahçeler işçisi, mezarlar eski haline kavuştuktan sonra bozkurt işareti yaparak sosyal medyadan paylaşımda bulundu. Bu fotoğraf belediyedeki bir çok bürokratın tepkisini çekti, Yusuf Çetinkaya bu bürokratların adeta gazabına uğradı.  O gün bugündür CHP’li Büyükşehir Belediyesi birimleri arasında sürgüne gönderilen, baskı ve mobbinge maruz kalan işçinin iş akdinin feshedileceği ileri sürülüyor. Bakalım, Başkan Zeydan Karalar bu çirkin gelişme karşısında nasıl bir tavır sergileyecek!

Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı Adana Temizlik Şirketleri