Haber Detayı
23 Nisan 2019 - Salı 12:35
 
Bir İsa Önük Klasiği... 23 Nisan'da ücretsiz Lunapark...
Kültür Haberi
Bir İsa Önük Klasiği... 23 Nisan'da ücretsiz Lunapark...

Adnan Menderes Lunapark İşletmecisi İsa Önük, her yıl olduğu gibi bu 23 Nisan’da da çocuklara ücretsiz hizmet sunduklarını belirterek, “Babam İbrahim Önük’ün bize vasiyetiydi. Biz de bu 23 Nisan’da geleneği devam ettirmenin gururunu yaşıyoruz. Geleceğimizi emanet edeceğimiz çocuklarımızın, dünyada çocuklara armağan edilmiş tek bayram olan 23 Nisan’da gönüllerince eğlenmesi bize çok mutlu ediyor. Biz hem babamızın vasiyetini yerine getirmiş oluyoruz hem de çocuklarımızın mutluluğuna ortak oluyoruz” dedi.

 


Adana’nın tek ve en önemli eğlence merkezi konumunda olan Adnan Menderes Lunapark; her yıl yenilenerek, bakım ve onarım yapılarak, yeni eğlence araçları konularak, bu alandaki önceliğini koruyor. İşletmeci Önük, “Son teknolojiyle donattığımız çarpışan otolar, atlıkarıncalar, dönme dolaplar ve tüm oyun aletlerimiz ile çocuklarımızın yanı sıra yetişkinlerin de hizmetindeyiz. Bu güzel hizmetlerimizden çocuklarımızın ve Adanalılar’ın faydalanarak, güzel ve unutulmayacak anlar yaşamaları en büyük sevincimizdir” diye konuştu.

 


Havaların ısınmasıyla birlikte yeniden dolup taşmaya başlayan Adnan Menderes Lunapark’ın işletmecisi İsa Önük,  “Cumhuriyetimizin kurucusu, Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk, Kurtuluş Savaşı’mıza komuta eden TBMM’nin açılış günü olan 23 Nisan’ı geleceğimizin teminatı çocuklarımıza bayram olarak emanet etmişti.Dünyada çocuklara armağan edilmiş tek bayram olma özelliğini koruyan, minik yüreklerin günler öncesinden büyük bir heyecanla beklediği, binbir özenle giyinip coşkuyla alanlara koştuğu bu günde biz de Lunapark İşletmecisi olarak hem merhum babamızın vasiyeti yerine getirmek hem de böylesi önemli bir günde, üzerimize düşeni yapmak adına çocuklarımıza ücretsiz hizmet vermenin mutluluğunu yaşayıp, çocuklarımızın bayram sevincine ortak oluyoruz. 

 


Milli iradenin temsil edildiği Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin kuruluşunun 99.yıldönümünü kutlarken, kutsal vatan topraklarında özgürce yaşamamızı sağlayan başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere, tüm şehit ve gazilerimize minnet ve şükranlarımızı sunuyor, aziz hatıraları önünde saygıyla eğiliyoruz” şeklinde konuştu.

Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı Adana Temizlik Şirketleri