google-site-verification=9o-PCanu17uNkRFRXfnrpvdGm4PqEkdFSkECFs4oyw4
Haber Detayı
27 Ekim 2020 - Salı 13:55
 
Bünyamin Avcı'dan dikkat çeken BAHÇELİ açıklaması!
Siyaset Haberi
Bünyamin Avcı'dan dikkat çeken BAHÇELİ açıklaması!

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Adana İl Başkanı Bünyamin Avcı, “Ülkücü-Milliyetçi Hareket’in Lideri Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli Beyefendi’nin her konuşması aziz milletimizin istikbali için önemli mesajlar içermektedir.” dedi.

 

 

İL DİVAN KURULU BİRLİKTE İZLEDİ

 

MHP Adana İl Başkanı Bünyamin Avcı, Genel Başkan Devlet Bahçeli’nin Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde MHP Grup Toplantısında her Salı yaptığı konuşmayı bugün İl Divan Kurulu Üyeleriyle birlikte dinledi. İl binasının misafir salonunda dinlenen konuşmada, Lider Devlet Bahçeli yine önemli mesajlar verdi.

 

 

“ALLAH, GENEL BAŞKANIMIZDAN RAZI OLSUN”

 

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin Tv’de dinlenen konuşmasının bitiminin ardından İl Divan Kurulu ile haftalık olağan toplantı gerçekleştiren Bünyamin Avcı, “Sayın Genel Başkanımızdan Allah razı olsun. Her konuşmasında önemli uyarılarda bulunuyor. Bilge Liderimiz; Türkiye’ye, Türk Milleti’ne kim kumpas kuruyor, kim tuzak hazırlıyor, kim dehlizlerde ihanet hesabı yapıyor, kimler neden milleti sokağa dökmek istiyor, hangi güçler halkı isyana teşvik ediyor; küresel salgın sürecinde bile ekonomide yapılan hamleleri kimler krize çevirmek istiyor, Türkiye’nin ihanet ve husumet kuşatmasına karşı verdiği destansı mücadeleyi kimler mağlubiyet gibi sunuyor; tüm bunları ortaya koyuyor.” şeklinde konuştu.

 

 

“HERKESE SORUMLULUKLAR VE GÖREVLER DÜŞÜYOR”

 

Bünyamin Avcı, devamla “İşte bu noktada; birliğimize, kardeşliğimize yönelen tuzakları bozmak, zorlukları yenmek için, daha güçlü bir Türkiye için mutlaka yol gösteren feraset sahibi bir rehbere ihtiyacımız var. Dolayısıyla bütün Türk milliyetçilerine, Milliyetçi Hareket’e gönül veren herkese önemli sorumluluklar ve görevler düşüyor. Liderimizin Partimizin görüş ve önerilerini, düşüncelerini olduğu gibi yansıtan yayın organlarının, sosyal medya hesaplarının mutlaka takip edilip paylaşılması gerekmektedir.” ifadesini kullandı.

 

 

“TARLADA, BAĞDA, BAHÇEDE BİLE OLSA…”

 

MHP Adana İl Başkanı Bünyamin Avcı, devamla şunları söyledi:

“Ülkücü-Milliyetçi Hareket’in Lideri Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli Beyefendi’nin her konuşması aziz milletimizin istikbali için önemli mesajlar içermektedir. Bu nedenledir ki Sayın Genel Başkanımızın özellikle her Salı günü, milli irademizi yansıtan, temsil eden TBMM’nde Partimizin Grup toplantısında yaptığı konuşmaları evimizde, iş yerimizde, mobil iletişim araçlarıyla mümkünse tarlada, bağda, bahçede bile olsa mutlaka takip edilmeli ve paylaşılmalıdır.” dedi.

Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı Adana Temizlik Şirketleri