Haber Detayı
31 Mart 2021 - Çarşamba 13:37
 
İHH Ramazan'da umut var kampanyası...
- Haberi
İHH Ramazan'da umut var kampanyası...

Bereket iklimi yaklaştı. Hazırlıklarımızı yapıyoruz. 29 yıldır olduğu gibi bu Ramazan da ihtiyaç sahiplerine, hatırlanmayı bekleyen kimsesizlere ve sıkıntıya düşmüş çaresizlere umut olmak için yola çıkıyoruz. Biliyoruz ki; iyilik paylaşıldıkça umut var olmaya devam edecek.
İhtiyaç sahiplerine farklı yollarla ulaşabilir, Ramazan'ın bereketini sofralarına ulaştırabilirsiniz.
 
Zekat

Salgının etkisi tüm dünyada devam ediyor. İhtiyaç sahipleri daha fazla yardıma muhtaç hale geldi. Bu yıl zekat bağışlarınızla dertlere derman olabilir, bir umut bekleyenlerin yüzünü güldürebilirsiniz.
Zekat Bağışla

Kumanya

Bütün aileyi bir araya getiren Ramazan sofraları, hep birlikte olmanın sevincini yaşatır. Desteklerinizle ülkemiz ve dünyanın farklı yerlerindeki ihtiyaç sahiplerine ulaşacak kumanya paketleri, aileleri sahur ve iftar sofralarında bir araya getirecek.
Kumanya Bağışla
İftar

Sevdiklerimizle aynı sofra etrafında toplanmanın kıymetini en çok Ramazan'da anlıyoruz. Bağışlarınızla, ihtiyaç sahiplerine iftar yemeği ikram edebilir, bir ailenin iftar sofrasını siz kurabilirsiniz.
İftar Yemeği İkram Et
Fitre

Fitre, miktarı düşünüldüğünde küçük bir bağış gibi gözükebilir. Her bir fitre bağışınız, yoksulluk, hastalık, savaşlar, afetler nedeniyle yardıma ihtiyaç duyan insanların imdadına yetişiyor. Ramazan'da sofra kurmalarına, bayrama sevinçle girmelerine destek oluyor.
Fitre Bağışla
Dünyanın neresinde sıkıntı yaşanırsa yaşansın, mağdurların dinine ve ırkına bakmaksızın yardıma koşuyor ve sizleri haberdar ediyoruz. Duyarlılığınız ve destekleriniz için teşekkür ederiz.
Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı Adana Temizlik Şirketleri