Haber Detayı
17 Ocak 2021 - Pazar 12:14
 
Kocaispir'den POLİSLİK hayali olanlara büyük müjde!
Eğitim Haberi
Kocaispir'den POLİSLİK hayali olanlara büyük müjde!

Yüreğir Belediyesi eğitime verdiği desteği aralıksız sürdürüyor. Bu kapsamda; ücretsiz olarak Polis Meslek Eğitim Merkezi (POMEM) sınavı için hazırlık kursları başladı.

 

Atakent Mahallesi’nde bulunan Ertuğrul Gazi Kapalı Yüzme Havuzu ve Spor Kompleksi’nde pandemi kuralları çerçevesinde açılan ücretsiz kursta, eğitim; Yüreğir Belediyesi bünyesindeki spor antrenörleri tarafından veriliyor.Yüreğir Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğü bünyesinde ve uzman antrenörler nezaretinde başlayan kursta, adaylara, programlı ve profesyonel bir çalışma imkânı sunuluyor. Kursiyerler; HES kodu ile başvurarak kursa katılabiliyorlar. Sınava uygun parkur adaylar için kurulurken, adaylar böyle bir kursun açılmasından dolayı Yüreğir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Kocaispir başta olmak üzere emeği geçen herkese teşekkür etti.

 

 

BAŞKAN KOCAİSPİR BAŞARILAR DİLEDİ

 

Yüreğir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Kocaispir yaptığı açıklamada; “Polis Meslek Eğitim Merkezi (POMEM) sınavı hazırlık kursumuz onlarca gencimizin katılımıyla başladı. Büyük ilgi gören ve pandemi kuralları çerçevesinde açtığımız ücretsiz kursta, eğitim; belediyemiz bünyesindeki spor antrenörlerimiz tarafından veriliyor. POMEM Hazırlık Kursu’na katılan tüm gençlerimize sınavda, üstün başarılar diliyorum.” dedi.

Kursa başvuru ve detaylı bilgi için adaylar 0322 502 92 17 numaralı telefonu arayarak bilgi alabilirler.

Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı Adana Temizlik Şirketleri