Haber Detayı
27 Aralık 2020 - Pazar 18:35
 
Kocaispir'den Sağlık çalışanlarına önemli destek...
Gündem Haberi
Kocaispir'den Sağlık çalışanlarına önemli destek...

Yüreğir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Kocaispir, filyasyon ekibinde görev yapan 1000 sağlık çalışanına aylık 10 GB internet hediye etti.

 


Küresel salgın koronavirüse karşı ilçede ilk günden itibaren uyguladığı başarılı çalışmalarla takdir toplayan Başkan Kocaispir, şimdi de sağlık çalışanlarını yalnız bırakmadı.Gösterdikleri özverili mücadele için sağlık çalışanlarına teşekkür eden Başkan Kocaispir, sosyal medya hesabından paylaştığı mesajında; “Kıymetli Filyasyon Ekiplerimiz; Adana'mızda koronavirüse karşı gece gündüz demeden kararlılıkla mücadele ettiğinizi biliyoruz. Sizlerin bir nebze yükünü hafifletmek için hattınıza 10 GB internet paketi tanımlanmıştır. Çünkü biz birlikte güçlüyüz. Güle güle kullanın.” ifadelerine yer verdi.

 


Konu ile ilgili konuşan Başkan Kocaispir, “Bizler bir şekilde evlerimizde kendimizi karantinaya alırken sağlık çalışanlarımızın böyle bir şansı olmuyor. İnsanlarımızın olabildiğince kısa bir süre içerisinde iyileşmesi ve aramıza dönmesi için gece gündüz çalışmaya devam ediyorlar. 

 


Sağlık çalışanlarımızın verdikleri bu emeğe teşekkür edebilmek ve haberleşmelerini kolaylaştırmak adına gücümüz nispetince böyle bir uygulama yaptık. Onların bu özverili mücadeleleri karşısında ne yapsak azdır. Yürekten tebrik ediyorum.” dedi. Geçtiğimiz yılın Aralık ayında başlayan ve kısa sürede dünyayı saran koronavirüse karşı ilçede adeta seferberlik ilan eden Başkan Kocaispir, daha önce de kültürevleri bünyesinde tamamen kendi imkânları ile 1 milyon 500 bin adet maske üretip kapı kapı dağıtımını sağlayarak halkın takdirini toplamıştı.

 

Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı Adana Temizlik Şirketleri