Haber Detayı
08 Şubat 2021 - Pazartesi 09:39
 
Menderes Kutlu'dan çok önemli DEVLET BAHÇELİ açıklaması!
Gündem Haberi
Menderes Kutlu'dan çok önemli DEVLET BAHÇELİ açıklaması!

Ülkücü Camianın önemli isimlerinden İş insanı Menderes Kutlu, son zamanlarda MHP Lideri Devlet Bahçeli hakkında oluşturulmak istenen gündeme dair açıklamalrda bulunarak tarafını net bir şekilde bir kez daha ortaya koydu.


SATANLARIN AKSİNE BİZ LİDERİMİZİN EMRİNDEYİZ

 

İşte Menderes Kutlu'nun yaptığı o açıklama;

 

 

Son günlerde MHP ve ÜLKÜCÜ CAMİA ile ilgili bir yıpratılma kampanyasının yeniden başlatıldığını görüyoruz. Bilge Liderimiz Devlet Bahçeli hakkında haddini ve hududunu aşan açıklamalarla birlikte, geçmişte bir siyasi partinin kuyruğuna takılanlarında bu anlamda yeniden kendilerini gündeme getirme çabalarını ibretle izliyoruz. Bizler bu davanın Bilge Lideri Sayın Dr. Devlet Bahçeli beyefendinin bir adım gerisinde ve bir ömür yanında olduğumuzu yeniden hatırlatma ve ilan etme zaruriyetini hissediyoruz. Siyaseten bir makama talip olup bu kutlu davanın sayesinde makamlara oturanların zamanında Bilge Liderimize nasılda ihanet ettiklerini unutmadık. MHP'yi yok etmek üzere başlatılan siyasal oluşumlara nasıl destek verip ardından da utanmadan Liderimizin makamına göz koyma hadsizliğini yapanları hele hiç unutmadık unutmayacağız. 

Bizler siyasi değiliz. Biz bir davaya baş koyan ve Liderinin izinden bu kutlu otağa hizmet etme gayesinde olan insanlarız. Ancak ihanet söz konusu olduğunda da davamızın neferleri olarak elbette ki bizlerinde söyleyeceği söz olacaktır. Bu nedenle iş bu açıklamayı yapmak şart olmuştur...

Daha düne kadar MHP'yi parçalamak ve Liderimizi siyasi olarak yok etmek isteyen sözde İYİ ama özde ihanet kötülüğünün fertlerinin bugün yeniden içinde bulundukları İHANET çukurundan MHP ve Liderimizle ilgili çirkeflik yapma niyetlerini izliyor, görüyor ve biliyoruz. Yüce Türk Milletinin ve Türkiye Cumhuriyetinin bekası için ömrünü vermiş bir Bilge insana karşı yürütülen bu İHANET KAMPANYASININ tam karşısında ve liderimizin bir adım arkasında olduğumuzu bir kez daha ilan ediyoruz. 


Kamuoyuna Saygılarımla;

MENDERES KUTLU 

 

Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı Adana Temizlik Şirketleri