Haber Detayı
15 Mart 2021 - Pazartesi 12:32
 
Menderes Kutlu : Lidere SADAKAT şerefimizdir
- Haberi
Menderes Kutlu : Lidere SADAKAT şerefimizdir

Ülkücü Camianın önemli isimlerinden iş adamı Menderes Kutlu 18 Mart Perşembe günü gerçekleştirilecek olan MHP Olağan Büyük Kurultayı öncesinde bir açıklama yaparak Kurultay hakkında ki görüşlerini kamuoyu ile paylaştı.

 

 


KURULTAYLARIMIZ BİZİM DÜĞÜN TOYUMUZDUR

 

Kutlu Açıklamasında;

 

Milliyetçi Hareket Partisi şan ve şeref dolu 52. yılında 13. Kurultayını Bilge Liderimiz Devlet Bahçeli'nin tek adaylığı eşiliğinde gerçekleştirecektir. Ülkücü Hareketin ve Türk Dünyasının Bilge Lideri Sayın Dr. Devlet Bahçeli'nin dün olduğu gibi bugünde emrinde ve izinde olduğumuzu bir kez daha ilan etmek istiyoruz. Kurultayımız ihanetçilere, iş birlikçilere ve Genel Başkanımıza en zor zamanlarda ihanet edenlere "İSTİKLAL İÇİN BİRLİK, İSTİKBAL İÇİN DİRLİK" sloganı eşliğinde vereceğimiz en güçlü cevap olacaktır. Kurultaylarımız bir seçim değil düğün toyumuzdur. Birliğimizin daim, davamızın kaim olduğunu tüm dünyaya haykıracağımız bu kutlu Kurultayımız bütün Türkiye Düşmanlarına bir gözdağı olarak tarihe geçecektir...

 

 

LİDERE SADAKAT ŞEREFİMİZDİR

 

MHP hiç bir zaman klasik bir siyasi parti olmamıştır. MHP "Benim Aklım Türkiye'dir" diyen Lideri ile ülkenin bağımsızlığının teminatıdır. Bu yüzdendir ki şeref ve onurla Liderine biat etmiş biz Ülkücüler sadakatle ve kayıtsız bir bağlanma ile Liderimizin emrinde ve bir adım gerisinde izinde yürümenin şerefini taşırız. Genel Başkanımızın karşısında duranların günümüzde ki siyasi hayatları ortadadır. Sadakat ile bağlı olmayanların Ülkücü Mefkure içinde barınmaları mümkün değildir.

 

Bu yüzden diyoruz ki "LİDERE SADAKAT ŞEREFİMİZDİR" 

 

Bu vesileyle 18 Mart gibi ÇANAKKALE ZAFERİNİN yıldönümünde yapılacak olan 13. Olağan Büyük Kurultayımızın Devletimize ve milletimize hayırlara vesile olmasını Yüce Allah'tan diliyorum. 

 

Kamuoyuna Saygılarımla

MENDERES KUTLU 

Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı Adana Temizlik Şirketleri