Haber Detayı
31 Ekim 2017 - Salı 00:13
 
MHP Adana’dan Bayraklı kutlama
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Adana İl Başkanlığı, Cumhuriyet Bayramı’nı il merkezi ve tüm ilçelerde bayrak dağıtarak, yaşanan coşku ve heyecanı vatandaşlarla paylaştı.
Kültür Haberi
MHP Adana’dan Bayraklı kutlama

MHP Adana’da Cumhuriyet Bayramı coşkusunu resmi kutlama programlarının yanında ayrıca farklı bir etkinlikle de kutladı. İl Başkanı Sertan Duran’ın talimatlarıyla tüm ilçelerde ilçe teşkilatlarınca ay-yıldızlı bayrak dağıtımı yapıldı. Sertan Duran’ın Seyhan ilçesinde İlçe Başkanı Baha Bener’le beraber katıldığı bayrak dağıtımına vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi. Bayrağın içinde bulunduğu zarfın bir yüzünde MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin diğer yüzünde ise Türkiye Cumhuriyeti’nin Kurucu Lideri İlk Cumhurbaşkanı Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün görselleri yer aldı.

“BU BAYRAK, BU DEVLET BİZİM”

Park ve bahçelerde, iş yerlerinde ve yaya trafiğinin olduğu yerlerde gerçekleştirilen bayrak dağıtımına ilişkin açıklama yapan MHP Adana İl Başkanı Sertan Duran, “Yeni bir medeniyet hamlesi olarak ilan edilen Cumhuriyetin 94. yılında htiğimiz coşkuyu, onuru hemşehrilerimizle birlikte paylaşmak istedik. Çünkü, mutluluklar paylaşınca artar. Sadece Türkiye’nin değil, 300 milyonluk Türk dünyasının ve tüm gönül coğrafyamızın ortak değeri olan birliğimizin simgesi ay-yıldızlı al bayrağımızı dağıtarak bayram heyecanını birlikte yaşadık. Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli’nin ifadeleriyle ‘Bu bayrak, bu devlet, bu cumhuriyet hepimizin şeref simgesi, varlık nişanesidir. Bu uğurda mücadelemiz asla bitmeyecek. Ülke ve millet olarak daha nice bayramlara birlik ve dirlik içinde erişmeyi diliyorum.” dedi.

Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı Adana Temizlik Şirketleri