Haber Detayı
07 Mart 2021 - Pazar 14:42
 
MHP Adana İl Başkanlığında LİDER BAHÇELİ coşkusu!
Siyaset Haberi
MHP Adana İl Başkanlığında LİDER BAHÇELİ coşkusu!

 Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Adana İl Başkanı Bünyamin Avcı ve Kurultay Delegeleri, “Başbuğumuz Merhum Alparslan Türkeş’in izinde, Liderimiz Sayın Devlet Bahçeli’nin emrindeyiz.” mesajı verdiler.

 

KURULTAY DELEGELERİ ‘TEK YÜREK”

 

MHP Adana İl Başkanı Bünyamin Avcı, İl Divan Kurulu Üyeleri ve Kurultay Delegelerinin de katılımıyla aziz şehitlerimiz için ve Kurultayın hayırlara vesile olması dilekleriyle mevlit programı düzenledi. İl Başkanı Bünyamin Avcı, mevlitten önce Kurultay Delegeleriyle sohbet ederken, 18 Mart 2021 tarihinde Ankara’da yapılacak olan ve Genel Başkan Devlet Bahçeli’nin aday olduğu Büyük Kurultay üzerine düşüncelerini paylaştı. Kurultay Delegelerinin tamamının ‘Tek yürek’ olduğu görülen programda “Liderimiz Devlet Bahçeli’nin emrindeyiz” mesajı paylaşıldı.

 

 

“ÖNÜMÜZDE BÜYÜK KURULTAY ONURU VAR”

 

Başkan Bünyamin Avcı “Ülkücü-Milliyetçi Hareket’in mensupları olarak ilçe ve il kongrelerimizi gerçekleştirdik. ‘Seçilen, seçilemeyen’ diye bir ayrım yapmadan bütün dava arkadaşlarımızın üç hilal sancağı altında olmanın mutluluğunu yaşadığını biliyoruz. Şimdi önümüzde daha büyük bir onuru yaşayacağımız kurultayımız duruyor. Türk Milleti’nin medarı iftiharı, hepimizin başının tacı olan Bilge Liderimizin yanında olma şerefini idrak edeceğimiz kurultayımız var.” dedi.

 

 

“BAŞBUĞ TÜRKEŞ’İN İZİNDE, LİDER BAHÇELİ’NİN EMRİNDEYİZ”

 

Avcı “Ömrünü Türkiye Cumhuriyeti’nin, Türk Milleti’nin birliğine, bekasına vakfeden, bu yolda hep çile, cefa çeken, ‘Önce ülkem ve milletim’ ilkesini yaşayıp yaşatarak hepimize örnek olan, feraset ve basiretiyle yolumuzu aydınlatan Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli Beyefendi’nin memleketi ve Hareketimizin beşiği olan Adana’dan tek ses, tek yürek olarak haykırıyoruz. Başbuğumuz Alparslan Türkeş’in izinde, Liderimiz Devlet Bahçeli’nin emrindeyiz.” ifadesini kullandı.  

 

 

TÜRKGÜN GAZETESİ’NİN ÖNEMİ

 

MHP Adana İl Başkanı Bünyamin Avcı, etkinlikte ayrıca Türkgün Gazetesi’nin önemine değindi. MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin liderliğinde Milliyetçi Hareket Partisi’nin ürettiği ve izlediği siyasetin daha iyi anlaşılması ve kavranması için Türkgün Gazetesi’nin günlük olarak mutlaka okunması, ailelerin de okuması için abone olunması gerektiğini anlattı.

Daha sonra düzenlenen mevlitte aşr-ı şerif okunurken; devletin, milletin bekası için dualar edildi. Hasıl olan sevaplar, başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları ile Başbuğ Alparslan Türkeş ve dava arkadaşlarının, bugüne kadar şehitlik makamına eren tüm memleket evlatlarının ruhlarına bağışlandı. Mevlit programının ardından il binası dışında toplu fotoğraf verildi.

Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı Adana Temizlik Şirketleri