Haber Detayı
12 Ekim 2021 - Salı 11:32
 
Ömer Çelik'ten Kılıçdaroğlu'na çok sert cevap!
Siyaset Haberi
Ömer Çelik'ten Kılıçdaroğlu'na çok sert cevap!

AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun siyasi cinayetlerle ilgili iddiasıyla Cumhurbaşkanı Erdoğan'e hedef almasına tepki gösterdi.

 

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Ömer Çelik, muhalefetin siyasi cinayetlerle ilgili iddialarına cevap verdi. Çelik sosyal medyadan yaptığı açıklamada şunları söyledi:

 

Cumhurbaşkanımızın önderlik ettiği güçlü siyaset sayesinde hükümetlerimiz döneminde Türkiye’de siyasi cinayetlere ve faili meçhullere son verilmiştir. Böylece siyasetin vesayet odaklarınca sistematik şekilde manipüle edildiği devir kapanmıştır.

 

CHP Genel Başkanının “belli kişileri öldürmek”ten ve “siyasi cinayetler”den bahsederek Sn Cumhurbaşkanımızı hedef göstermesi ahlaki olmayan bir tavırdır ve sorumsuzluktur. Karanlık dönemlerde planlı kurguların parçası olan bu yaklaşımın tekrar edilmesi asla kabul edilemez.

 

Ülkemize yönelik istikrarsızlaştırma siyaseti güden böylesi bir hareket, sadece Türkiye düşmanlarının beşinci kol faaliyetlerine hizmet eder.

 

Kemal Kılıçdaroğlu ne demişti?


"Siyasi cinayetler. Böyle kaygılarım var. Erdoğan’ın bizzat kendi ifadeleridir. 'Dur bakalım daha başınıza neler gelecek' dedi. Ülkeyi yöneten ve devletin bütün güçleri elinde olan bir insan bunu söylüyorsa, çok tehlikeli bir cümle. Açıkça tehdit ediyor. Erdoğan iktidardan gitmemek için her yolu deneyecektir."

Kaynak: Editör:
Etiketler: Ömer, Çelik'ten, Kılıçdaroğlu'na, çok, sert, cevap!,
Yorumlar
Haber Yazılımı Adana Temizlik Şirketleri