Haber Detayı
09 Haziran 2015 - Salı 13:30
 
Saygılı, Adanalıları "İyilik Yürüyüşü"ne davet etti
İyi ve kötü günde, barışta ve savaşta, doğal afetlerde, her zaman ihtiyaç sahiplerinin yanında olan Türk Kızılayı, kuruluşunun 147. yılını "İyilik Yürüşü" ile kutluyor.
Gündem Haberi
Saygılı, Adanalıları

Kızılayın 147. yıl kutlamalarına Adana Valisi Mustafa Büyük, Büyükşehir Belediyesi Başkanı Hüseyin Sözlü'nün yanı sıra birçok kurum ve kuruluşların katılacağını söyleyen Türk Kızılayı Adana Şubesi Başkanı Ramazan Saygılı, " İş dünyamız, sporcularımız ve Adana’daki değerli Kızılay dostları ile birlikte iyilik yürüyüşüne tüm halkımızı davet ediyoruz.   İçinde doğduğumuz medeniyet, iyilik medeniyetidir. Verme üzerine, ikram etme üzerine, tebessüm üzerine kurulmuştur."dedi.

 11 Haziran 2015 günü saat 09.00'da İstasyon Meydanına yapılacak yürüyüşe tüm Adana halkını davet eden Ramazan Saygılı sözlerine şöyle devam etti;

" Adanalı Kızılay dostları ile iyilikleri çoğaltıp bulaştırmak istiyoruz. Gönüllerde kandil yakmak istiyoruz. Sizler yardım ettikçe acılar azalacak, sizler kan verdikçe yaralar tedavi olacak, sizler kök hücre bağışı yaptıkça umut olunacak. Sizler katkı koydukça yoksulun sofrasına aş, kaşığına lokma olunacak.  Sizler el uzattıkça yetimlerin yüzü gülecek.11 Haziran'da bir arada olalım."  

Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı Adana Temizlik Şirketleri