Haber Detayı
20 Mayıs 2018 - Pazar 22:01
 
Sözlü gençleri yalnız bırakmadı
Eğitim Haberi
Sözlü gençleri yalnız bırakmadı

Bu yıl ikinci kez düzenlenen motivasyon pikniğinde mangal keyfi, müzik ve çeşitli etkinliklerle stres atan üniversiteye hazırlanan öğrencileri Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü de yalnız bırakmadı

12 İLÇEDEKİ 15 ŞUBEDEN GELEN ABEM'LİLER MOTİVASYON PİKNİĞİNDE BULUŞTULAR

Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü’nün talimatları ile Adana'nın 12 ilçesinde 15 şubesiyle eğitimde fırsat eşitliği sağlamak adına her yıl başarı çıtasını arttırarak derslere yardımcı, lise ve üniversite sınavlarına hazırlık için ücretsiz eğitim veren Adana Büyükşehir Belediyesi Gençlik Eğitim Merkezi öğrencileri LYS öncesi motivasyon pikniğinde buluştu. Güney Marina'da düzenlenen pikniğe Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü de katılarak öğrencileri yalnız bırakmadı.

"TÜRK GENÇLİĞİNE OLAN İNANCIMIZI KUVVETLENDİRİYORSUNUZ"

Adana Büyükşehir Belediyesi 2.  Geleneksel Adana Gençlik Eğitim Merkezleri Bahar Şenliği’nde yaklaşık bin beş yüz öğrenci, öğretmenleriyle birlikte yılın stres ve yorgunluğunu birbirinden renkli etkinliklerle üzerlerinden attı. Gençlere olan inancını sıkça dile getiren ve eğitime verdiği önemle gençlik eğitim merkezlerini kente kazandıran Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü şenlik alanında yaptığı konuşmada Gençlik Eğitim Merkezlerinin bir eğitim ordusu olarak çalışmasından duyduğu memnuniyeti dile getirirken başarı çıtasının her yıl yükselmesinin Türk Gençliğine olan inancını kuvvetlendirdiğini belirtti. Hep birlikte kebap ziyafeti çeken katılımcılar,  daha sonra müzik eşliğinde dans edip şenliğin keyfini çıkardı. Öğrenciler, birbirinden eğlenceli oyunlarla heyecan dolu bol kahkahalı dakikalar yaşadı.

Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı Adana Temizlik Şirketleri