google-site-verification=9o-PCanu17uNkRFRXfnrpvdGm4PqEkdFSkECFs4oyw4
Haber Detayı
19 Mart 2020 - Perşembe 13:05
 
Uludağ yapılan dezenfektan çalışmalarını inceledi...
Gündem Haberi
Uludağ yapılan dezenfektan çalışmalarını inceledi...

 Corona Virüs salgının Ülkemizde görülmesinin ardından Sarıçam Belediyesi’de tedbir amaçlı harekete geçerek vatandaşların yoğun kullandığı bölgelere dezenfekte çalışmaları yaptı ve tehdit devam ettiği müddetçe yapmaya devam edecektir .

 


 

  Soğuk algınlığına benzer semptomlarla insan vücudunu ele geçiren ve ilerleyen süreçte ise kişinin nefes alamamasına neden olan bu virüs dünya üzerinde binlerce insanın hayatını kaybetmesine sebep oluyor. Sarıçam’da da Belediye Başkanı Bilal Uludağ  Virüs salgının Ülkemizde de  artan vaka sayıları ile beraber vatandaşlarımızın korunması adına virüse  karşı harekete geçerek alınan tedbirleri , dezenfektan çalışmalarını yerinde izleyerek vatandaşlarımızı korumak adına gerçekleştirilen dezenfekte edilen , Sarıçamda  ortak kullanımdaki bütün yerleri , çocuk parkları , eczaneler ,sağlık ocakları ,  pazar yerlerinde yapılan  bütün çalışmaları yerinde inceleyerek denetlemelerde bulundu.

 


 

 Sarıçam Belediye Başkanı Bilal Uludağ ; “  Gündemde olan Korona Virüsüne karşı mücadele için belediyemiz bünyesinde kurduğumuz ilaçlama ve dezenfeksiyon ekibimiz  tarafından  hazırlıklarımız yapıldı. vatandaşlarımızın ortak kullanım alanları olarak pazar yerleri , çocuk parkları , eczaneler, iş yerleri , sağlık ocakları vs. gibi yerler dezenfekte edildi. İnşallah bu virüsü beraber yeneceğiz. Ayrıca şunu da belirtmek isterim ki Belediyemizde çalışanlarımız bu işlevi hem görevleri hemde bir sosyal sorumluluk bilinci ile yapmaktadırlar. Bu hassasiyet ve titizlikleri için teşekkür ederim. “dedi.

 

Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı Adana Temizlik Şirketleri