google-site-verification=9o-PCanu17uNkRFRXfnrpvdGm4PqEkdFSkECFs4oyw4
Haber Detayı
18 Mayıs 2020 - Pazartesi 18:30
 
Ünlü Organizatörden alkışlanacak etkinlik...!
Yerel Haberi
Ünlü Organizatörden alkışlanacak etkinlik...!

Virüsle mücadele kapsamında evde kalmaktan bunalan vatandaşlar, canlı yayın etkinlikleriyle evlerine konuk olan ünlü sinema ve ses sanatçıları sayesinde moral ve motivasyonunu üst seviyelere çıkardı.

 

 

 

Ülke genelinde yaptığı başarılı işlerle adını gündeme taşıyan ünlü Organizatör Abdussamed Ünalan, Koronavirüs tedbirleri kapsamında evinde kalmak zorunda olan vatandaşlara moral vermek amacıyla sosyal medya üzerinden canlı konserler organize ediyor. Bugüne dek Ömer Faruk Bostan, Turgay Başyayla, Latif Doğan, Kemal Başar, Şahin Kendirci, Sevcan Orhan, Mehtap Koç, Ekrem Düzgünoğlu, Ömür Gedik, Seher Dilovan, Cemalettin Kurtoğlu, Ahmet Şafak, Ali Ata, Fuat İnan, Ahmet Şafak gibi sanatçıları Ramazan ayı boyunca Instagram hesabı üzerinden (Hesap ismi: sametunalan) halkla buluşturan Ünalan, canlı yayın konserlerinin devam edeceğini bildirdi.

 

 

“Memleketi Kurtalan, Abdussamed Ünalan” sloganıyla gönüllerde taht kuran ünlü organizatör; Yudum, Murat Kekilli, Grup Tillo, Deniz Toprak, Esat Kabaklı, Ankaralı Ayşe, Umut Akyürek, Oktay Ertuğrul Bora, Ali Ata, Arif Nazım, Zeynep Dizdar, Aykut Kuşkaya, İbrahim Sadri, Tarık Mengüç, Yüksel Didikoğlu ve daha birçok sürpriz ismi daha evlerimize konuk etmeye devam edeceğini de sözlerine ekledi.Yerel sanatçılara da destek olan Abdussamed Ünalan, Ali Turaç ve Mustafa Açıkgöz gibi isimleri de sayfasında ağırladı.

 


ABDUSSAMED ÜNALAN KİMDİR?


Adana'nın tüm ilçelerinde uzun yıllardır tüm milli ve dini bayramlarda konserler, festivaller ve güreş organizasyonları hayata geçirmiş, Adana dışında Gaziantep, Kahramanmaraş, Osmaniye, Mersin, Kayseri, Şanlıurfa, Nevşehir gibi Türkiye’nin birçok ilinde de başarılı organizasyonlara imza atmıştır.
Bunun yanısıra çocuk tiyatroları ve yetişkin tiyatro organizasyonları da yapan Ünalan her kesimden insanın gönlünde yer etmiş, Çukurova halkının büyük sevgisini ve teveccühünü kazanmış bir isim olarak karşımıza çıkıyor.

 

Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı Adana Temizlik Şirketleri