Adana'da korkunç cinayet! Ziyarete gittiği abisinin evinde silahlı saldırıya uğradı!

Kozan'da abisinin evine ziyarete gelen ve yatılı kalan kişi sabah saatlerinde kaldığı evde uğradığı silahlı saldırı sonucu hayatını kaybetti.

Olay, İlçeye bağlı Cumhuriyet Mahallesi Nazeden Sokak üzerinde meydana geldi. Edinilen bilgilere göre; Adana'da ikamet eden 58 yaşındaki Medeni Nazlı Kozan'daki abisinin evine geldi. Geceyi abisinin evinde getiren Medeni Nazlı sabah saatlerinde uğradığı silahlı saldırı sonucu hayatını kaybetti.

İddialara göre; beyaz renkli Toros araç ile iki kişi evin önüne geldi. Önce kapıyı çaldılar. Kapıyı açan Medeni Nazlı ellerinde tüfek olan kişileri görünce kapıyı geri kapattı. Şahıslar kapıyı zorlatıp içeri girdiler. Av tüfeği ile iki el ateş ettiler. Kurşunların İsabet ettiği Medeni Nazlı yere yığıldı.

Yüzleri maskeli olduğu iddia edilen kişiler geldikleri araç ile olay yerinden kaçtılar.

İhbar edilmesi üzerine olay yerine sağlık ve polis ekipleri sevk edildi. Polis ekipleri eve girdiklerinde Medeni Nazlı'nın cansız bedeniyle karşılaştılar.

O esnada evde şahsın yeğeni E.N.'nin de olduğu öğrenildi. Cinayete tanıklık eden yeğen E.N.'nin ise şans eseri olaydan sağ kurtulduğu öğrenildi.

Şahsın Adana'da ikamet ettiği gezmek için Kozan'a abisinin yanına geldi öğrenildi.

Olay yeri inceleme ve savcılık incelemesinin ardından Medeni Nazlı'nın cansız bedeni adli tıp kurumuna kaldırıldı.

Şüphelilerin kimlikliklerinin belirlenmesi ve yakalanması için çalışma başlatıldı.

21 Kas 2022 - 12:03 Adana- Gündem